Ciężarówka potrąciła kobietę. Strażacy wyciągają ją spod pojazdu

Autor Mateusz Dolak - 19 Maja 2020
wypadek na GrenadierówŹródło: Marcin

Potrącenie na ulicy Grenadierów. 80-letnia kobieta została potrącona przez ciężarówkę na przejściu dla pieszych. Ratownicy musieli wyciągnąć ją spod kół pojazdu. | www.wawainfo.pl - najnowsze informacje z Warszawy.

Potrącenie na Grenadierów

Do zdarzenia doszło około godziny 12.30. - Kobieta przechodziła w obrębie przejścia dla pieszych. Dostała się pod ciężarówkę. Będziemy wyjaśniać okoliczności tego zdarzenia - poinformował Piotr Świstak z Komendy Stołecznej Policji. 80-latce pomocy udzielili strażacy. - Na miejscu były dwa nasze zastępy. Kobieta została wydobyta bez pomocy sprzętu. Była przytomna, została przekazana pogotowiu - dodał Michał Konopka ze stołecznej straży pożarnej.

Wypadek na Grenadierów

Wypadek na Grenadierów

Szumowski powiedział kiedy znikną maseczki. Jest oficjalne stanowiskoSzumowski powiedział kiedy znikną maseczki. Jest oficjalne stanowiskoCzytaj dalej

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Znalazł w ogródku bardzo dziwne jajko. Po chwili zamarł, gdy zobaczył, co się z niego wykluło
  2. Córka słynnego gwiazdora wejdzie do ringu. Będzie najmłodsza w historii (FOTO)
  3. Poważne zderzenie na S8. Peugeot przewrócił się na bok, skoda kompletnie rozbita
  4. Ogromny huk, ludzie oniemieli. Helikopter wylądował na stacji benzynowej [WIDEO]
  5. Wybuch gazu w bloku na Mazowszu. Rozwaliło część budynku, trwa akcja służb
  6. Bardzo ważne informacje dla uczniów i rodziców. Minister wreszcie podał konkrety, padły daty
Przeraźliwa wizja Jackowskiego. Już się zaczęło. Jasnowidz powiedział co stanie się w WarszawiePrzeraźliwa wizja Jackowskiego. Już się zaczęło. Jasnowidz powiedział co stanie się w WarszawieCzytaj dalej

Następny artykuł