Porażające ustalenia TVP w sprawie katastrofy w Warszawie. Kamery w autobusie nie nagrały momentu wypadku

Autor Mateusz Dolak - 1 Lipca 2020
Wypadek autobusuŹródło: Tomasz Fijołek, www.tomaszfijolek.pl

Portal TVP Info powołując się na swoich rozmówców podaje, że kamery w autobusie nie zarejestrowały momentu jak pojazd spada z wiaduktu trasy S8. Jak podaje TVP, na nagraniach widać natomiast zachowanie kierowcy chwilę przed katastrofą. - Chwilę przed wypadkiem kamery w autobusie zarejestrowały jak Tomasz U. na chwilę zamknął oczy, jakby przysnął lub stracił świadomość - podaje portal państwowej telewizji.

Wypadek autobusu na S8

Tomasz U. rozpoczął pracę około godziny 4.30. Mężczyzna przyznał podczas posiedzenia aresztowego, że amfetaminę zażył zanim rozpoczął zmianę. W plecaku miał plastikową "deseczkę" na której śledczy odnaleźli ślady narkotyku. Kierowca nie powiedział ile wziął. Po wypadu stężenie amfetaminy w jego krwi wynosiło 371 ng/ml. Według portalu tvp.info, kamera w kabinie kierowcy zarejestrowała moment przed wypadkiem. Jak podaje portal, na nagraniu widać, jak mężczyźnie na kilka sekund zamykają się oczy i opada mu głowa.

Nagranie momentu wypadku

Tvp.info podaje, że według ich rozmówców, nie ma nagrania z samego momentu uderzenia autobusu w barierki i spadku z wiaduktu. Przypomnijmy, że tuż po tragedii policja wystosowała pilny apel do kierowców którzy przejeżdżali trasą S8. Rzecznik Komendy Stołecznej Policji prosił, by każdy kto zarejestrował moment wypadku, zgłosił się z nagraniem na najbliższy komisariat. Kilka godzin po wypadku media obiegło nagranie na którym widać jak autobus spada z wiaduktu.

Niespodziewany komunikat ministerstwa. Nadchodzą zmiany w kolejnych obostrzeniachNiespodziewany komunikat ministerstwa. Nadchodzą zmiany w kolejnych obostrzeniachCzytaj dalej

Autobus spadł z trasy S8

Jak pisaliśmy na Wawa Info, tragedię nagrała kamera samochodowa. Auto jechało prawie za autobusem od strony Marek w kierunku Warszawy. "- Nie widzieliśmy hamowania. Pierwsze skojarzenie kierowca zaspał, zasłabł. Autobus wskoczył na barierki. Nie mogliśmy się zatrzymać... – powiedziała nasza rozmówczyni. – O 12:38 wezwaliśmy służby. Zatrzymanie w tym miejscu było niemożliwe, bo samochody na S8 pędzą z dużą prędkością. To byłoby kolejne niebezpieczne zachowanie" - cytuje kobietę portal Fakt24.

Dzisiaj grzeje:
1. Niespodziewany komunikat ministerstwa. Nadchodzą zmiany w kolejnych obostrzeniach
2. Biedronka wydłuży godziny otwarcia wielu swoich sklepów. Mamy już ich listę

Katastrofa w Warszawie

Do tragicznego wypadku doszło w czwartek około godziny 13.00. Autobus miejski linii 186 wypadł z wiaduktu trasy S8 na Wisłostradę. Jedna osoba zginęła, a kilkanaście zostało rannych. Służby szybko ustaliły, że kierowca kierował pod wpływem narkotyków. Mężczyzna został zatrzymany i usłyszał zarzuty. Konkubina młodego kierowcy zeznała, że mężczyzna zażywał leki w związku z problemami z kręgosłupem. Jak podaje tvp.info, Tomasz U. był na zwolnieniu lekarskim od 1 do 21 czerwca. Lek który przyjmował może powodować senność, zawroty głowy i zaburzenia widzenia.Służby potwierdziły, że tabletki które znaleziono w szoferce nie zawierały zakazanych substancji. Możliwe, że to były te leki. Zobacz też poruszające zdjęcia z akcji strażaków tuż po tym tragicznym wypadku.

Ojciec brutalnie pobił 2 miesięcznego synka. Na jaw wyszły porażające fakty. Daniel G. został skazanyOjciec brutalnie pobił 2 miesięcznego synka. Na jaw wyszły porażające fakty. Daniel G. został skazanyCzytaj dalej

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Południe Polski tonie pod wodą, sytuacja nadal niebezpieczna. Są najnowsze ostrzeżenia, złe wieści dla tysięcy osób
  2. Anna Lewandowska przekazała wspaniałą wiadomość. Żona "Lewego" nie posiada się z radości (FOTO)
  3. Tragiczne wieści z policji. Policjant przegrał walkę z chorobą. Nie żyje, miał przed sobą całe życie
  4. Porażające ustalenia TVP w sprawie katastrofy w Warszawie. Kamery w autobusie nie nagrały momentu wypadku
  5. Ojciec brutalnie pobił 2 miesięcznego synka. Na jaw wyszły porażające fakty. Daniel G. został skazany
  6. Prezydent już potwierdził, Polacy przecierają oczy ze zdumienia. Chodzi o pieniądze
Pożar domu w Pruszkowie. Jedna osoba zatruła się dymemPożar domu w Pruszkowie. Jedna osoba zatruła się dymemCzytaj dalej

Następny artykuł
Nie przegap i subskrybuj nas na Google News:Obserwuj nas na Google News Google News