Z ostatniej chwili: wypadek na drodze z Grójca do Warszawy. Są ranni, jezdnia zablokowana

Autor Aleksandra Olbryt - 27 Września 2020
Z OSTATNIEJ CHWILIŹródło: Wawa Info

Wypadek miał miejsce przed godziną 13 na drodze krajowej nr 7 w Sękocinie Starym. Na odcinku pomiędzy Grójcem a Warszawą doszło do zderzenia czterech samochodów osobowych. Na razie GDDKiA przekazała informację o jednej osobie rannej.

Wypadek na DK 7: zderzenie czterech pojazdów

Wypadek na drodze krajowej nr 7 miał miejsce o godzinie 12:53. W miejscowości Sękocin Stary doszło do zderzenia czterech samochodów osobowych. W jego wyniku ucierpiała jedna osoba - tak na razie wynika z informacji przekazanych przez Generalną Dyrekcję Dróg Krajowych i Autostrad.

Dzisiaj grzeje:
1. Tragedia podczas prac rolnych. Porażający wypadek, nie żyje mężczyzna
2. Niemcy masowo przyjeżdżają do Polski, by odwiedzić jedno miejsce. Trzeba dostawiać nawet specjalne autobusy
3. Poszukiwany sprawca pobicia. Są zdjęcia

Nowe nazwy ulic w Warszawie. Nie ma odwrotu, decyzja zapadłaNowe nazwy ulic w Warszawie. Nie ma odwrotu, decyzja zapadłaCzytaj dalej

Zablokowane dwa pasy ruchu

- Ruch odbywa się jednym pasem w kierunku Warszawy, dwa pozostałe pozostają zablokowane. Utrudnienia potrwają około dwóch godzin - przekazała GDDKiA.

Policja: aż dwie kolizje w tym samym miejscu. Winna pogoda?

- Na drodze krajowej nr 7 doszło do dwóch kolizji. Jedna odbyła się z udziałem toyoty i mercedesa, druga - seata i kii. Funkcjonariusze nie mają informacji o osobach rannych. Kierowcy zostali przebadani pod kątem trzeźwości, żaden nie był pod wpływem alkoholu. Lewy pas w kierunku Raszyna jest zablokowany - przekazała nam kom. Karolina Kańka, oficer prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Pruszkowie.

Kierowcy, uważajcie. Dziś trudne warunki na drogach

W niedzielę 27 września ze względu na opady i słabą widoczność poruszanie się po drogach może być utrudnione. Dlatego apelujemy o zwiększoną czujność, by nie dochodziło do podobnych zdarzeń.

Rafał Trzaskowski zwołuje sztab kryzysowy. Nagła decyzja, co się dzieje?Rafał Trzaskowski zwołuje sztab kryzysowy. Nagła decyzja, co się dzieje?Czytaj dalej

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.| www.wawainfo.pl - wejdź po najważniejsze informacje ze stolicy.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Mama zauważyła u córki ciemne kręgi na karku. U lekarza usłyszała druzgocącą diagnozę, teraz ostrzega innych rodziców
  2. Ujawniono dziwne obrazy widziane z kosmosu. Naukowcy z NASA biją na alarm
  3. Pilny apel policji. Liczy się każda minuta
  4. Bardzo ważny polityk zakażony koronawirusem. Jest oświadczenie
  5. Koronawirus w teatrze. Miał być jubileusz, zamiast tego odwołują spektakle
  6. Czeka nas najdłuższy weekend bez handlu? Tak, to prawda
Brawurowa akcja policji na Bielanach. Było niebezpiecznieBrawurowa akcja policji na Bielanach. Było niebezpiecznieCzytaj dalej

Następny artykuł
Nie przegap i subskrybuj nas na Google News:Obserwuj nas na Google News Google News