Z ostatniej chwili: wypadek na drodze z Grójca do Warszawy. Są ranni, jezdnia zablokowana

Autor Aleksandra Olbryt - 27 Września 2020
Z OSTATNIEJ CHWILIŹródło: Wawa Info

Wypadek miał miejsce przed godziną 13 na drodze krajowej nr 7 w Sękocinie Starym. Na odcinku pomiędzy Grójcem a Warszawą doszło do zderzenia czterech samochodów osobowych. Na razie GDDKiA przekazała informację o jednej osobie rannej.

Wypadek na DK 7: zderzenie czterech pojazdów

Wypadek na drodze krajowej nr 7 miał miejsce o godzinie 12:53. W miejscowości Sękocin Stary doszło do zderzenia czterech samochodów osobowych. W jego wyniku ucierpiała jedna osoba - tak na razie wynika z informacji przekazanych przez Generalną Dyrekcję Dróg Krajowych i Autostrad.

Zablokowane dwa pasy ruchu

- Ruch odbywa się jednym pasem w kierunku Warszawy, dwa pozostałe pozostają zablokowane. Utrudnienia potrwają około dwóch godzin - przekazała GDDKiA.

Policja: aż dwie kolizje w tym samym miejscu. Winna pogoda?

- Na drodze krajowej nr 7 doszło do dwóch kolizji. Jedna odbyła się z udziałem toyoty i mercedesa, druga - seata i kii. Funkcjonariusze nie mają informacji o osobach rannych. Kierowcy zostali przebadani pod kątem trzeźwości, żaden nie był pod wpływem alkoholu. Lewy pas w kierunku Raszyna jest zablokowany - przekazała nam kom. Karolina Kańka, oficer prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Pruszkowie.

Kierowcy, uważajcie. Dziś trudne warunki na drogach

W niedzielę 27 września ze względu na opady i słabą widoczność poruszanie się po drogach może być utrudnione. Dlatego apelujemy o zwiększoną czujność, by nie dochodziło do podobnych zdarzeń.

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.| www.wawainfo.pl - wejdź po najważniejsze informacje ze stolicy.

Następny artykułNie przegap i subskrybuj nas na Google News:Obserwuj nas na Google News Google News