Cztery samochody rozbite, dwie osoby ranne. Bardzo duże utrudnienia

Autor - 25 Sierpnia 2020
Wypadek w WarszawieŹródło: policja.pl

Wypadek na skrzyżowaniu ulic: Korkowej i Potockich. W zdarzeniu brały udział cztery samochody osobowe. Na miejscu trwają czynności policji. Kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami w ruchu w okolicach skrzyżowania. Jak udało nam się ustalić w rozmowie z podkom. Piotrem Świstakiem z Komendy Stołecznej Policji, niedogodności na drodze potrwają co najmniej do godziny 19.

Wypadek w Warszawie

Wypadek z udziałem czterech samochodów osobowych marek: Mitsubishi, Opel, Fiat oraz Skoda. Do zdarzenia doszło około godziny 17.30 na skrzyżowaniu ulicy Korkowej z ul Potockich. Nieoficjalnie przyczyną był nieprawidłowo wykonany manewr zawracania przez jednego z kierowców.

Dzisiaj grzeje:
1. Załamanie nad Warszawą może nam zepsuć plany. Nie wygląda dobrze
2. Podatek, który omija wielu przez dziurę w prawie. Rząd bierze się za łatanie i kończy z cwaniactwem Polaków

Kierowców przebadano alkomatem

- Dwie osoby zostały poszkodowane i przewiezione do szpitala - powiedział podkom. Piotr Świstak. Kierowców, którzy brali udział w zdarzeniu, przebadano na obecność alkoholu w organizmie. - Wszyscy byli trzeźwi - dodaje podkom.Świstak.

Utrudnienia na drodze

Jak przekazał nam podkom. Piotr Świstak, kierowców czekają utrudnienia. Podróżujący autobusami miejskimi linii 115, 173, 305, 402 i 520 również muszą liczyć się, ze zmianami na trasie. - Autobusy mogą być kierowane na trasy objazdowe najbliższymi przejezdnymi szlakami komunikacyjnymi - informuje Warszawski Transport Publiczny. Na miejscu trwają czynności policji, które mają ustalić przyczyny i okoliczności zdarzenia.

Wypadek rządowej limuzyny. Jest karaWypadek rządowej limuzyny. Jest karaCzytaj dalej

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.| www.wawainfo.pl - wejdź po najważniejsze informacje ze stolicy.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Michał Olszański ujawnia zatrważającą prawdę o swoich zwolnieniach z TVP i Trójki. "Zakazali mi emisji wywiadu z drag queen"
  2. Wideo - Ktoś podrzucał opony na pole rolnika. Ten okrutnie się zemścił
  3. Wyciekły dane warszawiaków. Niewiarygodne, gdzie były
  4. Nie mogła oddychać, liczyła się każda sekunda. Powód wielu może zaskoczyć
  5. Rafał Trzaskowski pożegnał wielkiego Polaka. Wzruszające słowa prezydenta Warszawy
  6. Nagła decyzja w sprawie maseczek. Właśnie zmieniły się wytyczne
Są ranni, dzieci wśród poszkodowanych. Dramatyczne sceny tuż przy granicy MazowszaSą ranni, dzieci wśród poszkodowanych. Dramatyczne sceny tuż przy granicy MazowszaCzytaj dalej

Następny artykuł
Nie przegap i subskrybuj nas na Google News:Obserwuj nas na Google News Google News