Porażający wypadek. Wideo jest jeszcze bardziej wstrząsające

Autor Karolina Kraushar - 25 Sierpnia 2020
Wypadek został nagranyŹródło: PetroNews, Licencja Creative Commons – uznanie autorstwa (ponowne wykorzystanie dozwolone)

Wypadek w Ciachcinie został nagrany przez jednego z uczestników ruchu drogowego. Wykonujący manewr wyprzedzania kierowca nie zachował ostrożności i spowodował dramatyczne zdarzenie drogowe. Wstrząsające wideo, uwieczniające moment zdarzenia zostało udostępnione przez portal petronews.pl.

Przepraszamy, wideo jest obecnie niedostepne w portalu Youtube

Wypadek został nagrany

Wypadek, w którym wzięły udział trzy pojazdy, został nagrany przez kierowcę poruszającego się za jednym z uczestników zdarzenia. W poniedziałek około godziny 10.30 w miejscowości Ciachcin położonej w gminie Bielsk miało miejsce dramatyczne zdarzenie z udziałem samochodu ciężarowego. Jak przekazała mł. asp. Krystyna Kowalska z Komendy Miejskiej Policji w Płocku do wypadku doszło w wyniku niezachowania należytej ostrożności przez kierowcę peugeota podczas wykonywania manewru wyprzedzania.

Dzisiaj grzeje:
1. Koronawirus w warszawskim przedszkolu. Coraz więcej przypadków
2. Rząd odrzucił dzisiaj obniżkę, którą sam obiecał. Wszyscy jej oczekujący usłyszeli jedną odpowiedź

Musieli uciekać do rowu

Nieodpowiedzialne zachowanie kierowcy peugeota spowodowało, że trzech innych uczestników ruchu drogowego, aby uniknąć zderzenia, musiało zjechać z drogi i zatrzymać się w rowie. Sprawca zdarzenia uderzył w ogrodzenie cmentarza. Z obrażeniami ciała został przetransportowany do szpitala.

Rafał Trzaskowski powiedział, kiedy powstanie ulica Lecha Kaczyńskiego w WarszawieRafał Trzaskowski powiedział, kiedy powstanie ulica Lecha Kaczyńskiego w WarszawieCzytaj dalej

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.| www.wawainfo.pl - wejdź po najważniejsze informacje ze stolicy.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kaufland przekroczył wszelkie granice. Obsceniczna reklama pod ostrzałem
  2. Wideo - Ktoś podrzucał opony na pole rolnika. Ten okrutnie się zemścił
  3. Klamka zapadła, minister edukacji podjął decyzję. Chodzi o przesunięcie roku szkolnego
  4. Z ostaniej chwili: ogromna awaria w elektrociepłowni. Pół Warszawy bez cieplej wody
  5. Ogromne zmiany w Warszawie, dotyczą tysięcy osób. Koniecznie trzeba się zapoznać
  6. Media podały przykrą wiadomość o Tomaszu Lisie. Dziennikarz jest zdruzgotany
Ma tylko 24 lata, właśnie trafiła do aresztu. Jest podejrzana o najgorsze, grozi jej nawet dożywocieMa tylko 24 lata, właśnie trafiła do aresztu. Jest podejrzana o najgorsze, grozi jej nawet dożywocieCzytaj dalej

Następny artykułNie przegap i subskrybuj nas na Google News:Obserwuj nas na Google News Google News