Śmiertelny wypadek na Mazowszu. Mężczyzna został potrącony przez śmieciarkę

Autor Karolina Kraushar - 23 Czerwca 2020
Śmiertelny wypadek na Mazowszu. Mężczyzna został potrącony przez śmieciarkęŹródło: Wikipedia, By WrS.tm.pl - Praca własna, CC

23 czerwca doszło do śmiertelnego wypadku w powiecie pruszkowskim. Mężczyzna w godzinach porannych został potrącony przez samochód ciężarowy. 56-latek zmarł na miejscu. Policja pod nadzorem prokuratury prowadzi śledztwo w tej sprawie. Kierowca ciężarówki był trzeźwy w chwili wypadku.

Śmiertelne potrącenie

We wtorek 23 czerwca doszło do potrącenia mężczyzny w miejscowości Młochów. - Zgłoszenie wpłynęło do nas około godziny 11.00. Do nieszczęśliwego wypadku doszło przy ulicy Mazowieckiej. 56-letni mężczyzna, mieszkaniec powiatu pruszkowskiego został śmiertelnie potrącony przez samochód ciężarowy - śmieciarkę. Zmarł na miejscu. - przekazała podkom. Karolina Kańka z Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie.

Dzisiaj grzeje:
1. Nagłe oświadczenie. Szumowski powiedział, kiedy wróci obowiązek noszenia maseczek
2. Deszcz pieniędzy dla Polaków. Błyskawiczne decyzje, niemal 100% pozytywnych

Kierowca był trzeźwy

- Obecnie policja pod nadzorem prokuratury będzie prowadzić śledztwo w tej sprawie - mówi podkom. Karolina Kańka . Jak przekazała nam funkcjonariuszka, ciało mężczyzny zostanie poddane sekcji zwłok. - Kierowca samochodu ciężarowego został zbadany na obecność alkoholu w organizmie, był trzeźwy - dodaje policjantka.

Nagłe oświadczenie ministerstwa zdrowia. Sklepy nie będą obsługiwały klientów bez maseczek?Nagłe oświadczenie ministerstwa zdrowia. Sklepy nie będą obsługiwały klientów bez maseczek?Czytaj dalej

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Ujawniamy prawdę nt. "amerykańskiego" projektanta z Wiadomości TVP, który chwalił Agatę Dudę. Mieszka w Warszawie i podejrzanie opublikował dziś film "modowy"
  2. Skąpo ubrana gwiazda polskiego sportu chwali się swoim ciałem na Instagramie. Pokazała naprawdę dużo (FOTO)
  3. Zalane ulice. Drogi znów płyną. Bardzo duże utrudnienia w Warszawie
  4. Potężny huk, a potem pożar. Znów płoną auta w Warszawie
  5. Polska legenda sportu zginęła w wypadku. Widok grobu zabiera dech w piersiach. Wszystko niemal 30 lat od śmieci
  6. Hirek Wrona przekazał porażający komunikat, fani drżą z obaw. "Zostało mi kilka miesięcy życia"
Poważny wypadek na Mazowszu. Kierowca volkswagena potrącił pracowników budowy. Cztery osoby rannePoważny wypadek na Mazowszu. Kierowca volkswagena potrącił pracowników budowy. Cztery osoby ranneCzytaj dalej

Następny artykułNie przegap i subskrybuj nas na Google News:Obserwuj nas na Google News Google News