Porażający wypadek. Z punto dosłownie nic nie zostało. Dramat

Autor Alicja Guz - 21 Września 2020
wypadek ŁojeŹródło: straz-przasnysz.pl

Wypadek spowodował 19-letni mieszkaniec powiatu przasnyskiego. Doszło do niego w niedzielny poranek w miejscowości Łoje. Jak podaje policja, ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że młody kierowca stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w przydrożne drzewo. Z auta dosłownie nic nie zostało.

Wypadek w miejscowości Łoje

Wypadek, do którego doszło w niedzielny poranek w miejscowości Łoje, wyglądał bardzo poważnie. - Ze wstępnych ustaleń wynika, że 19-letni kierowca z powiatu przasnyskiego w wyniku niedostosowania prędkości do warunków drogowych, stracił panowanie nad pojazdem, a następnie uderzył w przydrożne drzewo - poinformował asp.szt. Krzysztof Błaszczak z policji w Przasnyszu.

wypadek Łoje

wypadek Łoje

wypadek Łoje

wypadek Łoje

Dzisiaj grzeje:
1. Jasnowidz Jackowski nie ma więcej wątpliwości. Nadchodząca zima będzie inna niż zwykle, nie z powodu pogody

2. PKO nie ma dobrych wieści dla Polaków. Nadciąga potężny kryzys
3. Dramat w parafii w Sokołowie Podlaskim. Młody ksiądz powiesił się na plebanii

Kierowca wydostał się z auta

Jak podaje przasnyska straż pożarna, kierowca samochodu osobowego marki Fiat Punto opuścił uszkodzone auto jeszcze przed przybyciem służb ratowniczych. Strażacy zabezpieczyli miejsce zdarzenia i udzielili kwalifikowanej pierwszej pomocy poszkodowanemu mężczyźnie. W międzyczasie odłączyli także instalację elektryczną i gazową we wraku pojazdu. - Kierowca z niegroźnymi obrażeniami ciała został przetransportowany do szpitala - przekazał asp.szt. Krzysztof Błaszczak.

Kierowca był trzeźwy

- Badanie wykonane przez policjantów na miejscu zdarzenia wykazało, że w chwili wypadku kierujący był trzeźwy - przekazał asp.szt. Krzysztof Błaszczak. Pomimo tego, od 19-latka pobrano również krew do badań na zawartość alkoholu i środków odurzających.

Trzęsienie ziemi w Legii. Będą bardzo duże zmiany, zwolnili trenera klubuTrzęsienie ziemi w Legii. Będą bardzo duże zmiany, zwolnili trenera klubuCzytaj dalej

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.| www.wawainfo.pl - wejdź po najważniejsze informacje ze stolicy.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nie byli w stanie oderwać oczu od Agaty Dudy. Co ona na siebie założyła?
  2. Wideo - Jak zniszczyć luksusowy samochód podczas parkowania? Ta kobieta udowodniła, że to możliwe
  3. Aktywiści wyszli na ulice. Demonstrowali w ważnej sprawie
  4. Pilne: uczniowie jutro nie pójdą do szkoły. Dyrekcja przed chwilą potwierdziła. Zajęć w SP nr 5 w Ząbkach nie będzie
  5. Trzy osoby nie żyją, ewakuowano kilkudziesięciu mieszkańców. Samochód uderzył w skrzynkę z gazem, wybuchł pożar
  6. Nowy objaw koronawirusa? Polska specjalistka zwraca uwagę na ważną rzecz
Tragedia w Warszawie. Mężczyzna wypadł z 6. piętra, nie żyjeTragedia w Warszawie. Mężczyzna wypadł z 6. piętra, nie żyjeCzytaj dalej

Następny artykułNie przegap i subskrybuj nas na Google News:Obserwuj nas na Google News Google News