Maszyna rolnicza nagle wciągnęła mu rękę. Ogromna tragedia na polu

Autor Alicja Guz - 16 Czerwca 2020
wypadek na łąceŹródło: Facebook, KSRG OSP Chorzele

W sobotę 13 czerwca doszło do wypadku na łące w miejscowości Zdziwój Stary w województwie mazowieckim. Maszyna rolnicza belująca trawę wciągnęła rękę mężczyzny. Poszkodowanemu udzielono kwalifikowanej pierwszej pomocy. Zatamowano krwotok opatrunkami i udzielono wsparcia psychicznego. Mężczyzna został przetransportowany do szpitala.

Wypadek na łące

W sobotę 13 czerwca w miejscowości Zdziwój Stary w gminie Chorzele doszło do poważnego wypadku podczas wykonywania prac rolniczych. Na łące maszyna belująca trawę wciągnęła rękę mężczyzny. Na miejsce zdarzenia pierwsi przybyli strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej Zdziwój Stary. Zastali oni przytomnego mężczyznę z ręką uwięzioną w maszynie rolniczej.

Dzisiaj grzeje:
1. Tłumy rzucą się na Biedronkę. Arbuz, olej, delicje, mleko, soki za złotówkę
2. Ostrzeżenia drugiego stopnia dla dwóch polskich województw. IMGW mówi o gwałtownych burzach z gradem

Strażacy ruszyli z pomocą

Zadaniem strażaków było zabezpieczenie miejsca zdarzenia oraz udzielenie pomocy poszkodowanemu mężczyźnie. Musieli oni uwolnić jego rękę z belownicy. W tym celu usunęli nagromadzone siano i odchylili wałek prasy. Udzielili również mężczyźnie kwalifikowanej pierwszej pomocy - zatamowali krwotok opatrunkami, ustabilizowali rękę i udzielili wsparcia psychicznego.

Pomoc przybyła na czas

Pomocy mężczyźnie podjęli się również członkowie rodziny, a także osoby postronne. Na miejscu wypadku zjawiły się również pozostałe służby ratunkowe: JRG Przasnysz, OSP Chorzele i Zespół Ratownictwa Medycznego z Chorzel. Poszkodowany mężczyzna został przetransportowany do szpitala.

Pilny komunikat mazowieckiej policji. Sytuacja jest poważnaPilny komunikat mazowieckiej policji. Sytuacja jest poważnaCzytaj dalej

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.| www.wawainfo.pl - wejdź po najważniejsze informacje ze stolicy.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Media przekazały zadziwiające informacje. Jarosław Kaczyński ma tajny, specjalny plan, nieprawdopodobny scenariusz
  2. Wielki dzień w życiu Adama Małysza. "Orzeł z Wisły" aż otworzył szampana (FOTO)
  3. Zawalił się balkon nowego bloku. Przygnieciony mężczyzna trafił do szpitala
  4. Taksówkarz potrącił 16-latka. Poważny wypadek na Pradze-Północ
  5. Duża awaria, metro nie kursuje. Zamknięto cztery stacje
  6. Miliony Polaków odciętych od internetu i zasięgu w telefonie. Awaria dużej sieci komórkowej zaskoczyła wielu
Zamknęli psa w nagrzanym samochodzie. Z minuty na minutę było coraz gorzejZamknęli psa w nagrzanym samochodzie. Z minuty na minutę było coraz gorzejCzytaj dalej

Następny artykuł
Nie przegap i subskrybuj nas na Google News:Obserwuj nas na Google News Google News