Niewyobrażalna tragedia na drodze. Ciężarówka wjechała w trzy auta. Są ofiary i ranni

Autor Julian Bakuła - 14 Października 2020
Wypadek w Coniewie skończył się śmiercią kierowcy.Źródło: czytelnik

Wypadek, do którego doszło we wtorek wieczorem w miejscowości Coniew, skończył się śmiercią 26-letniego mężczyzny. Około godziny 19 kierujący ciężarówką marki Scania zderzył się kolejno z trzema samochodami osobowymi. Bilans jest tragiczny: jeden zgon i dwie osoby ranne.

Wypadek z udziałem ciężarówki

Wypadek miał miejsce na drodze numer 79 około godziny 19. - Kierujący samochodem ciężarowym marki Scania z niewiadomych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu i doprowadził do zderzenia z jaguarem, a następnie z lexusem, powodując także wgniecenia na karoserii jadącego za nimi mercedesa - relacjonuje nadkom. Jarosław Sawicki z policji w Piasecznie. W wyniku wypadku zmarł kierowca jaguara (rocznik '94), a kierowca ciężarówki oraz kierowca lexusa trafili do szpitala.

Coniew

[Źródło zdjęcia: czytelnik]

Utrudnienia spowodowane wypadkiem trwały do późnych godzin nocnych

W interwencję na miejscu wypadku w Coniewie poza policją zaangażowane były także inne służby. Na miejsce byłyby cztery zastępy straży pożarnej, dwie karetki pogotowia oraz pomoc drogowa - mówi mł. bryg. Łukasz Darmofalski ze straży pożarnej w Piasecznie. Strażacy z pomocą sprzętu hydraulicznego wydostali kierowcę jaguara z pojazdu i przekazali go służbom medycznym. Mimo podjęcia reanimacji, jego życia nie udało się uratować. Służby do późnych godzin nocnych prowadziły działania na miejscu wypadku. - Trwały do godziny 3, w związku z tym do tego czasu na drodze panowały utrudnienia. Były to głównie prace policji i prokuratora, przy których straż pożarna zapewniała oświetlenie - tłumaczy mł. bryg. Darmofalski.

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.| www.wawainfo.pl - wejdź po najważniejsze informacje ze stolicy.

Następny artykułNie przegap i subskrybuj nas na Google News:Obserwuj nas na Google News Google News