Niewyobrażalna tragedia na drodze. Ciężarówka wjechała w trzy auta. Są ofiary i ranni

Autor Julian Bakuła - 14 Października 2020
Wypadek w Coniewie skończył się śmiercią kierowcy.Źródło: czytelnik

Wypadek, do którego doszło we wtorek wieczorem w miejscowości Coniew, skończył się śmiercią 26-letniego mężczyzny. Około godziny 19 kierujący ciężarówką marki Scania zderzył się kolejno z trzema samochodami osobowymi. Bilans jest tragiczny: jeden zgon i dwie osoby ranne.

Wypadek z udziałem ciężarówki

Wypadek miał miejsce na drodze numer 79 około godziny 19. - Kierujący samochodem ciężarowym marki Scania z niewiadomych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu i doprowadził do zderzenia z jaguarem, a następnie z lexusem, powodując także wgniecenia na karoserii jadącego za nimi mercedesa - relacjonuje nadkom. Jarosław Sawicki z policji w Piasecznie. W wyniku wypadku zmarł kierowca jaguara (rocznik '94), a kierowca ciężarówki oraz kierowca lexusa trafili do szpitala.

Coniew

[Źródło zdjęcia: czytelnik]

Dzisiaj grzeje:
1. Jasnowidz Jackowski nie ma dobrych wieści. Sytuacja wymknie się spod kontroli, będą nowe restrykcje
2. Niemiecki bank centralny przekazał fatalne informacje. Każe przygotować się bankom na falę niewypłacalności
3. Pilna decyzja kościoła. Msze będą tylko online, świątynia będzie zamknięta

Utrudnienia spowodowane wypadkiem trwały do późnych godzin nocnych

W interwencję na miejscu wypadku w Coniewie poza policją zaangażowane były także inne służby. Na miejsce byłyby cztery zastępy straży pożarnej, dwie karetki pogotowia oraz pomoc drogowa - mówi mł. bryg. Łukasz Darmofalski ze straży pożarnej w Piasecznie. Strażacy z pomocą sprzętu hydraulicznego wydostali kierowcę jaguara z pojazdu i przekazali go służbom medycznym. Mimo podjęcia reanimacji, jego życia nie udało się uratować. Służby do późnych godzin nocnych prowadziły działania na miejscu wypadku. - Trwały do godziny 3, w związku z tym do tego czasu na drodze panowały utrudnienia. Były to głównie prace policji i prokuratora, przy których straż pożarna zapewniała oświetlenie - tłumaczy mł. bryg. Darmofalski.

Z ostatniej chwili: fala wezbraniowa idzie do Warszawy. Będą rozbierać most pontonowyZ ostatniej chwili: fala wezbraniowa idzie do Warszawy. Będą rozbierać most pontonowyCzytaj dalej

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.| www.wawainfo.pl - wejdź po najważniejsze informacje ze stolicy.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nowy objaw koronawirusa dotyczy tylko mężczyzn. Może być bardzo bolesny, trzeba wiedzieć
  2. Kierowca BMW przegrał z warunkami pogodowymi. Wideo
  3. Morderstwo w bloku. Nastolatek leżał na chodniku, zginął podczas awantury. Nie żyje
  4. Totalny paraliż Warszawy. Do protestu rolników przyłączają się inni, robi się coraz goręcej
  5. Ogrom policji na ulicach, w akcji nowy śmigłowiec. Rolnicy blokują Warszawę, jest gorąco
  6. WHO mówi o Polsce. Porażający wzrost liczby zgonów
Wiadomo, co będzie z weselami. Wiceminister zdrowia zdradził w radiu plany rząduWiadomo, co będzie z weselami. Wiceminister zdrowia zdradził w radiu plany rząduCzytaj dalej

Następny artykułNie przegap i subskrybuj nas na Google News:Obserwuj nas na Google News Google News