Wypadek radiowozu. Dwoje dzieci rannych, duże utrudnienia

Autor Alicja Guz - 11 Czerwca 2020
z ostatniej chwiliŹródło: wawainfo.pl

Po godzinie dziesiątej doszło do wypadku na skrzyżowaniu ulic Grójeckiej i Wawelskiej. Oznakowany radiowóz jadący na sygnale zderzył się z samochodem osobowym. W wyniku zdarzenia dwoje dzieci zostało rannych. Przetransportowano je do szpitala. Sprawę bada policja. W miejscu zdarzenia są utrudnienia w ruchu.

Wypadek na Grójeckiej

Jak informuje warszawska policja, o godzinie 10:10 doszło do wypadku na skrzyżowaniu ulicy Grójeckiej z Wawelską. - Doszło do zdarzenia drogowego z udziałem radiowozu oznakowanego z volkswagenem - poinformował podkom. Piotr Świstak z Komendy Stołecznej Policji. - Dwoje dzieci zostało zabrane do szpitala - dodał funkcjonariusz. Na miejscu policja ustala przyczyny wypadku.

Dzisiaj grzeje:
1. Największa tragedia od dawna. Zginęła żona i 2 córki, Paweł właśnie o wszystkim poinformował na antenie TVN
2. Już nie tylko kierowcy zagrożeni mandatami. Od dzisiaj również pasażerowie muszą mieć się na baczności

Utrudnienia na drodze

W wyniku wypadku pojawiły się utrudnienia na drodze. Warszawski Transport Publiczny poinformował, że zmieniona została trasa kursowania tramwajów. "W związku ze zdarzeniem drogowym w rejonie skrzyżowania ulic Grójeckiej / Wawelskiej, tramwaje linii 1, 7, 9, 14, 15, oraz 25, zostają skrócone do pętli Plac Narutowicza. Autobusy linii 157, 191, 517 jadące w kierunku krańców Gwiaździsta / pl. Narutowicza / Centrum kierowane są następującymi ulicami: Kopińska/Grójecka ..-.. Wawelska – Krzyckiego – Filtrowa – Grójecka i dalej do własnych tras. 10:20 Uruchomiono autobusową komunikację zastępczą kursującą w obu kierunkach na trasie: Plac Narutowicza 02 – P+R Al. Krakowska (pętla)" czytamy w komunikacie.

Gdzie spędzić długi weekend w Warszawie? Podajcie gdzie wyjeżdżacieGdzie spędzić długi weekend w Warszawie? Podajcie gdzie wyjeżdżacieCzytaj dalej

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.| www.wawainfo.pl - wejdź po najważniejsze informacje ze stolicy.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Dzieje się teraz, naprawdę. Konflikt na granicy polsko-czeskiej, żołnierze zaanektowali kapliczkę
  2. Radosław Majdan wzruszył fanów do łez. Pokazał zdjęcie Małgorzaty Rozenek ze szpitala. Ich dziecko jest przesłodkie (FOTO)
  3. Niebezpieczna bakteria w serku z Biedronki. Natychmiast go wyrzuć
  4. Rozkład jazdy na długi weekend. Jak pojadą autobusy, tramwaje i metro?
  5. Premier podjął decyzję. Granice Polski znów będą otwarte. Padła konkretna data
  6. Kiedyś cała Polska dla niego klaskała. Dziś Rubik błaga wszystkich o pomoc
Otwock tonie. Ulicami miasta płyną rzeki. Strażacy ściągają posiłki z województwaOtwock tonie. Ulicami miasta płyną rzeki. Strażacy ściągają posiłki z województwaCzytaj dalej

Następny artykuł
Nie przegap i subskrybuj nas na Google News:Obserwuj nas na Google News Google News