Wypadek na Jeziorze Zegrzyńskim. Zderzyły się dwa skutery wodne

Autor Karolina Kraushar - 9 Sierpnia 2020
Wypadek nad jeziorem ZegrzyńskimŹródło: Legionowskie WOPR

Wypadek z udziałem dwóch skuterów wodnych nad jeziorem Zegrzyńskim. Pomocy, mężczyźnie jako pierwsi udzielili ratownicy Legionowskiego Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego. Poszkodowany doznał silnego urazu miednicy oraz nogi. Zespół Karetki Wodnej zdecydował, że mężczyznę do szpitala przetransportuje śmigłowcem LPR.

Wypadek na jeziorze

Wypadek nad jeziorem Zegrzyńskim. W niedzielę o godzinie 14.50 ratownicy legionowskiego WOPR, którzy przebywali w bazie, zauważyli zdarzenie na wodzie. Dwa skutery wodne zderzyły się ze sobą na plaży przy Hotelu 500.

Dzisiaj grzeje:
1. Poważy wypadek na Mazowszu. Dwoje dzieci w szpitalu
2. Nie dowiesz się już o emeryturze w tradycyjny sposób. Niektórzy będą musieli zgłosić się do ZUS

Ratownicy ruszyli na pomoc ofierze wypadku

Jak przekazuje Legionowskie WOPR, kierujący skuterem wpłynął w drugi pojazd, co spowodowało, że jadący nim mężczyzna z niego wypadł. Na miejsce zdarzenia niezwłocznie udali się ratownicy, którzy zaopatrzeni w apteczki i deskę ortopedyczną skierowali się w stronę rannego, aby udzielić mu pomocy.

Zaczyna się, wiele osób czeka na tę noc. Wyjątkowy spektakl na niebie już za kilka dniZaczyna się, wiele osób czeka na tę noc. Wyjątkowy spektakl na niebie już za kilka dniCzytaj dalej

Mężczyzna był przytomny

Kiedy ratownicy znaleźli się przy poszkodowanym, okazało się, że był przytomny, jednak badanie wykazało, że ma uszkodzoną miednicę, oraz nogę. Do ratowników dopłynęła Karetka Wodna, a o zdarzeniu poinformowano policję.

Śmigłowiec LPR na miejscu wypadku

Uraz mężczyzny był poważny, zespół karetki zdecydował się na wezwanie śmigłowca. Na miejscu zdarzenia pojawił się śmigłowiec LPG, który przetransportował poszkodowanego do szpitala.

Rafał Trzaskowski zdecydował. Warszawa uhonoruje ważne wydarzenieRafał Trzaskowski zdecydował. Warszawa uhonoruje ważne wydarzenieCzytaj dalej

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.| www.wawainfo.pl - wejdź po najważniejsze informacje ze stolicy.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Ujawniono zarobki uczestników Tańca z Gwiazdami. Niektórzy wyciągają więcej niż prezydent Polski, inni niewiele ponad średnią krajową
  2. Koszmarny wypadek z udziałem nastolatka. Kompletnie pijany kierowca potrącił go na oczach jego matki
  3. Ważny komunikat GIS. Każdy powinien przestrzegać tych zaleceń, mogą uratować życie
  4. Niecodzienne widowisko na Wisłostradzie. Tego warszawiacy się nie spodziewali
  5. IMGW ostrzega, burze nadciągają nad Mazowsze. Będzie gorąco i niebezpiecznie
  6. Niestety, doszła do nas straszliwa wiadomość. Wielu Polaków miało nadzieję do samego końca, nie żyje Marta K.
W szpitalu doszło do pomyłki. Przez ponad 30 lat wychowywali nie swoje dzieckoW szpitalu doszło do pomyłki. Przez ponad 30 lat wychowywali nie swoje dzieckoCzytaj dalej

Następny artykułNie przegap i subskrybuj nas na Google News:Obserwuj nas na Google News Google News