Mężczyzna zginął na oczach swojego kolegi. Szczegóły wypadku są porażające

Autor - 8 Lipca 2020
Wypadek na terenie elektrowniŹródło: Wikipedia, Rafał T, Praca Własna, CC

Na terenie elektrowni należącej do firmy Enea Wytwarzanie w połowie czerwca doszło do tragicznego wypadku. Z wieży przesypowej z wysokości ponad 30 metrów wypadł 29-letni mieszkaniec powiatu kozienickiego, Poniósł on śmierć na miejscu. Prokuratura Okręgowa w Radomiu prowadzi śledztwo w tej sprawie. Przesłuchano już bezpośredniego świadka wypadku na terenie elektrowni.

Wypadek na terenie elektrowni

Pisaliśmy już o tragicznym wypadku w Świerżach Górnych w powiecie kozienickim, do którego doszło na terenie elektrowni należącej do firmy Enea Wytwarzanie. 12 czerwca zginął tam 29-letni pracownik firmy. Jak przekazała portalowi rzeczniczka Prokuratury Okręgowej w Radomiu Beata Galas, mężczyzna był mieszkańcem powiatu kozienickiego, zatrudnionym na stanowisku "obchodowego urządzeń nawęglania". - Było to jednoosobowe stanowisko pracy, miał za zadanie utrzymanie drożności przesypu węgla - wyjaśniła prokurator Beata Galas.

Dzisiaj grzeje:
1. Porażające. Nietrzeźwy kierowca ciężarówki szalał po ulicach Nowego Dworu. Ledwo trzymał kierownicę
2. Wygrał w sądzie i nie musi już płacić długu za abonament RTV. Ludzie mają teraz nadzieję

Wypadek w Świerżach Górnych

- Pracownik z nieustalonych dotychczas przyczyn wypadł z wieży przesypowej z wysokości 33 metrów. Wypadł z luku transportowego zabezpieczonego oknem i barierką metalową, które jak się okazało w czasie oględzin wykonanych bezpośrednio po wypadku, były otwarte - poinformowała Beata Galas. Jak wyjaśniła nam rzeczniczka, moment wypadku widział jeden z pracowników elektrowni.

Wybory 2020. Wstrząsające nagranie obiegło całą Polskę. Na jaw wychodzą nowe faktyWybory 2020. Wstrząsające nagranie obiegło całą Polskę. Na jaw wychodzą nowe faktyCzytaj dalej

Tragiczny wypadek na Mazowszu

- Moment wypadku widział pracownik znajdujący się na dole, który usłyszał najpierw krzyk, a potem zauważył leżącego mężczyznę na betonowym podłożu - przekazała Galas z prokuratury w Radomiu. Śmierć 29-latka stwierdzono na miejscu zdarzenia. W wypadku żadna inna osoba nie została poszkodowana, zapewniała rzeczniczka.

Prokuratura prowadzi śledztwo w sprawie wypadku

Do tej pory prokuratura okręgowa w Radomiu przesłuchała bezpośredniego świadka wypadku oraz zabezpieczyła materiał dowodowy na miejscu zdarzenia. W tej chwili są kontynuowane przesłuchania innych osób posiadających wiedzę na temat wypadku. - Postępowanie przygotowawcze toczy się "w sprawie" co oznacza, że nikomu nie przedstawiono zarzutów. W dalszym toku śledztwa najprawdopodobniej zostanie powołany biegły z zakresu BHP - przekazała rzeczniczka Beata Galas.

Porażające doniesienia. Kolejny kierowca pod wpływem substancji rozbił autobus w WarszawiePorażające doniesienia. Kolejny kierowca pod wpływem substancji rozbił autobus w WarszawieCzytaj dalej

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.| www.wawainfo.pl - wejdź po najważniejsze informacje ze stolicy.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Naprawdę? Sztab Andrzeja Dudy opublikował w sieci skandaliczną grę. Rafał Trzaskowski jako główna postać z tragicznym finałem
  2. Nie żyje popularny mistrz świata. Stracił życie w ekstremalnych okolicznościach, dramatyczne szczegóły
  3. Pilny komunikat policji. Zaginęła 16-letnia Olga Gadomska, potrzebna jest pomoc
  4. Nowe ognisko koronawirusa na Mazowszu. Nie żyje ksiądz
  5. Pilna decyzja Warszawy, będą surowe konsekwencje. Miasto zawiesza umowę z arrivą
  6. Strzelanina w Warszawie. Co najmniej dwóch policjantów rannych, trwa dramatyczna akcja
Kolejny wypadek autobusu w Warszawie. Wjechał w auta, są ranniKolejny wypadek autobusu w Warszawie. Wjechał w auta, są ranniCzytaj dalej

Następny artykuł
Nie przegap i subskrybuj nas na Google News:Obserwuj nas na Google News Google News