Tragiczny wypadek na Mazowszu. Mężczyzna nie żyje, kobieta w stanie ciężkim

Autor Aleksandra Olbryt - 7 Sierpnia 2020
Wypadek z udziałem motocyklistyŹródło: Pixabay

Wypadek z udziałem motocyklisty, jego pasażerki i kierującej samochodem osobowym miał miejsce w piątek po godzinie 19 na wysokości posesji przy ul. Warszawskiej 53 w Otrębusach k. Pruszkowa. Mężczyzna kierujący motocyklem zginął na miejscu. Pasażerka jest w stanie ciężkim, znajduje się pod opieką zespołu medycznego. Na miejscu sprawę bada prokurator.

Wypadek w Otrębusach

Wypadek miał miejsce około godziny 19, chwilę później policjanci otrzymali zgłoszenie. - Nieszczęśliwe zdarzenie odbyło się z udziałem motocyklisty, jego pasażerki oraz kobiety kierującej samochodem osobowym. Ta ostatnia została poddana badaniom pod kątem trzeźwości, potwierdziły one, że nie spożywała alkoholu. Wypadek miał miejsce przy posesji przy ul. Warszawskiej 53 w Otrębusach. Na miejscu prowadzone są czynności z udziałem prokuratora - powiedziała asp. szt. Gabriela Putyra z Komendy Stołecznej Policji. - Motocyklista zginął na miejscu. Jego pasażerka jest pod opieką ratowników medycznych. Został wprowadzony objazd w celu upłynnienia ruchu - dodała.

Dzisiaj grzeje:
1. Zaskakująca decyzja Kościoła. Duchowni mówią zdecydowane "nie" takiej muzyce
2. Ogromny błąd służb sanitarnych. Chodzi o 230 tys. testów na koronawirusa

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.| www.wawainfo.pl - wejdź po najważniejsze informacje ze stolicy.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Protest w samym centrum Warszawy, manifestujący ruszyli pod Sejm. "Mają dość"
  2. Koszmarny wypadek z udziałem nastolatka. Kompletnie pijany kierowca potrącił go na oczach jego matki
  3. Nagła decyzja Rafała Trzaskowskiego. Chodzi o tragiczne wydarzenie
  4. Policja apeluje o pomoc. Zaginęła 12-letnia Nikola
  5. Tajemnicze symbole na klatkach schodowych. Złodziej oznacza puste mieszkania
  6. Gigantyczny błąd, Ministerstwo Zdrowia potwierdziło. Dotyczy kilkuset tysięcy
Policja pilnie poszukuje świadków wypadku. Nie żyje rowerzysta, każda informacja może być ważnaPolicja pilnie poszukuje świadków wypadku. Nie żyje rowerzysta, każda informacja może być ważnaCzytaj dalej
Następny artykuł
Nie przegap i subskrybuj nas na Google News:Obserwuj nas na Google News Google News