Wypadek awionetki, samolot przewrócił się na dach. Są poszkodowani

Autor Aleksandra Olbryt - 7 Sierpnia 2020
Wypadek awionetkiŹródło: Pixabay

Wypadek miał miejsce 7 sierpnia ok. 13:30 na lotnisku Warszawa-Babice. Samolot typu awionetka podczas kołowania przewrócił się na dach. Dwie osoby są poszkodowane i znajdują się pod opieką Zespołu Ratownictwa Medycznego.

Wypadek na lotnisku

Wypadek na lotnisku miał miejsce w piątek po godzinie 13. - O 13:30 otrzymaliśmy zgłoszenie, że na terenie Lotniska Warszawa-Babice miał miejsce wypadek z udziałem samolotu typu awionetka. Awionetka została wypożyczona przez dwóch mężczyzn. Podczas lądowania doszło do nieszczęśliwego wypadku i samolot przewrócił się na dach. Mężczyźni - pilot i pasażer awionetki, są trzeźwi i przytomni. Najprawdopodobniej zostaną zabrani do szpitala, w tej chwili opatrują ich ratownicy medyczni. Na miejscu pracuje policja. Państwowa Komisja Badania Wypadków Lotniczych została powiadomiona o zdarzeniu - relacjonuje Gabriela Putyra z Komendy Stołecznej Policji.

Dzisiaj grzeje:
1. Nagła decyzja ministra zdrowia. Wracają obostrzenia
2. Drogie owoce? Nie w Lidlu, sieć sprzedaje je nawet 80 proc. taniej. Jeżyny i borówki to nie wszystko co kupisz za grosze

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.| www.wawainfo.pl - wejdź po najważniejsze informacje ze stolicy.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. 11-latek prowokował niedźwiedzie w mini-zoo. Zwierzęta nie wytrzymały
  2. Koszmarny wypadek z udziałem nastolatka. Kompletnie pijany kierowca potrącił go na oczach jego matki
  3. Tajemnicze symbole na klatkach schodowych. Złodziej oznacza puste mieszkania
  4. To już pewne, będą nowe zasady na weselach. Wiele par będzie musiało zmienić plany
  5. Nie możesz nosić maseczki, będziesz musiał to udowodnić. Ministerstwo Zdrowia zaostrza zasady
  6. Więźniowie nie dali żyć ojcu, który zabił miesięcznego Wiktorka. Porażające, co zrobili w areszcie
Tragedia na Mazowszu. Mężczyzna wypadł z dziewiątego piętra, nie żyjeTragedia na Mazowszu. Mężczyzna wypadł z dziewiątego piętra, nie żyjeCzytaj dalej

Następny artykuł
Nie przegap i subskrybuj nas na Google News:Obserwuj nas na Google News Google News