Poważny wypadek na autostradzie, są ranni. Duże utrudnienia dla kierowców

Autor Karolina Kraushar - 6 Sierpnia 2020
Wypadek na A2Źródło: Pixabay

Wypadek na A2. Kierowcy muszą liczyć się z dużymi utrudnieniami, które mogą potrwać nawet do godziny 17.00. Na miejscu zdarzenia trwają czynności policji. W kierunku Białegostoku przejezdny jest wyłącznie jeden pas ruchu. W zdarzeniu brały udział trzy pojazdy, dwie osoby zostały przewiezione do szpitala.

Wypadek na A2

Wypadek na A2 w miejscowości Konotopa. Około godziny 13.15 dyżurny komendy policji w Starych Babicach otrzymał informację o zdarzeniu drogowym na autostradzie. Doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych i ciężarówki. - Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że do wypadku doszło, gdy kierująca samochodem marki Peugeot, zmieniając pas ruchu, zderzyła się ze skodą, a następnie uderzyła w barierki energochłonne, od których się odbiła i uderzyła w samochód ciężarowy - przekazała wstępne ustalenia podinsp. Ewelina Gromek-Oćwieja z policji dla powiatu warszawskiego zachodniego.

Dzisiaj grzeje:
1. Nagła decyzja ministra zdrowia. Wracają obostrzenia
2. Bon turystyczny nie tylko na dziecko. W ustawie jest furtka, dorośli też mogą skorzystać z programu

Wypadek spowodował utrudnienia

Kierująca samochodem peugeot oraz jej pasażerka zostały przewiezione do szpitala. - Na miejscu wypadku trwają czynności policji, która ustala przyczyny i okoliczności zdarzenia - poinformowała podinsp. Ewelina Gromek-Oćwieja. Jak przekazała, nam funkcjonariuszka obecnie zablokowane są trzy pasy ruchu, a kierowcy mogą poruszać się wyłącznie po jednym pasie. Niedogodności na trasie w kierunku Białegostoku mogą potrwać nawet do godziny 17.00.

To już pewne, będą nowe zasady na weselach. Wiele par będzie musiało zmienić planyTo już pewne, będą nowe zasady na weselach. Wiele par będzie musiało zmienić planyCzytaj dalej

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.| www.wawainfo.pl - wejdź po najważniejsze informacje ze stolicy.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Katarzyna Dowbor z "Nasz nowy dom" nie może się otrząsnąć. Gdy dotarła do niej dramatyczna wiadomość, była wzburzona
  2. Dziwne oznaczenia na radiowozach - Co oznaczają? Bardzo ważne
  3. Poważny wypadek w Warszawie. Kobieta spadła z kładki na jezdnię
  4. Tajemnicze symbole na klatkach schodowych. Złodziej oznacza puste mieszkania
  5. Popularna wędlina wycofana ze sklepów. GIS pilnie ostrzega, pod żadnym pozorem jej nie jedzcie
  6. Nikt się nie spodziewał. Dagmara przekazała radosną nowinę, zewsząd płyną gratulacje
Młoda kobieta zginęła w wypadku. Na jaw wychodzą nowe faktyMłoda kobieta zginęła w wypadku. Na jaw wychodzą nowe faktyCzytaj dalej

Następny artykułNie przegap i subskrybuj nas na Google News:Obserwuj nas na Google News Google News