Z ostatniej chwili: ranna kobieta leży na środku torowiska. Poważny wypadek w centrum, ogromne utrudnienia

Autor Mateusz Dolak - 2 Września 2020
Wypadek na placu StarynkiewiczaŹródło: wawainfo.pl

Poważny wypadek w centrum Warszawy. Na placu Starynkiewicza zderzyły się dwa samochody. Jedno z aut wylądowało na słupie trakcyjnym i potrąciło pieszego.

Wypadek na placu Starynkiewicza

- O godzinie 15:20 policjanci otrzymali zgłoszenie dotyczące niebezpiecznego zdarzenia drogowego na placu Starynkiewicza. Doszło tam do zderzenia dwóch samochodów osobowych: skody i hondy. Kierujący skodą nie ustąpił pierwszeństwa hondzie, w wyniku czego nastąpiło zderzenie tych dwóch pojazdów. W wyniku wypadku nie ucierpieli kierowcy, ale przypadkowa kobieta przechodząca chodnikiem. Została ona zabrana do szpitala na badania - relacjonowała sierż. Gabrielą Putyra z Komendy Stołecznej Policji.

Dzisiaj grzeje:
1. Uwaga, wycofano popularny lek. Jeśli masz go w domu, natychmiast wyrzuć
2.Większość Polaków nawet nie wie, że musi go zapłacić. A teraz podatek będzie jeszcze wyższy

Wstrzymany ruch tramwajów

- Wskutek zdarzenia zniszczeniu uległa skrzynka elektryczna, stąd ogromne utrudnienia w ruchu tramwajowym. Został on wstrzymany. Kierowcy i pasażerowie komunikacji miejskiej muszą liczyć się ze sporymi problemami w przemieszczaniu się - dodała sierż. Putyra.

Nawałnica zalała siedzibę telewizji. Są bardzo dotkliwe stratyNawałnica zalała siedzibę telewizji. Są bardzo dotkliwe stratyCzytaj dalej

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.| www.wawainfo.pl - wejdź po najważniejsze informacje ze stolicy.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Katastrofalne wieści dla seniorów. Rząd oficjalnie wycofuje się z obiecanej podwyżki emerytur
  2. Opole 2020. Cała prawda o wynikach oglądalności. Czy tłumy na widowni były przekłamane?
  3. Anna Lewandowska panicznie stara się odratować swoje dobre imię, ale niestety jeszcze bardziej się pogrąża. Czy teraz przesadziła?
  4. "Rok szkolny przesunięty o dwa tygodnie". Szkoły otrzymały maila, sprawą zajmuje się policja
  5. Armagedon w Warszawie. Wszystko pływa, ludzie trzymają okna. Sytuacja jest dramatyczna
  6. Kierowco, będziesz bardzo zadowolony. Rewolucyjne zmiany dotyczące prawa jazdy zostały zatwierdzone
Kobieta nie miała maseczki w sklepie. Niesłychane, co założyła na głowę w zamianKobieta nie miała maseczki w sklepie. Niesłychane, co założyła na głowę w zamianCzytaj dalej

Następny artykuł
Nie przegap i subskrybuj nas na Google News:Obserwuj nas na Google News Google News