Z ostatniej chwili: TIR uderzył w wiadukt. Kabina kierowcy zniszczona

Autor - 2 Lipca 2020
wypadek na alei Stanów ZjednoczonychŹródło: Nasz Grochów, Facebook

Na alei Stanów Zjednoczonych tir uderzył w filar nowo budowanego wiaduktu. Ruch w stronę centrum jest całkowicie zablokowany. Kierowcy kierowani są na objazdy.

Wypadek na alei Stanów Zjednoczonych

- Przy nowo budowanym wiadukcie na alei Stanów Zjednmoczonych kierowca tira jadąc w stronę centrum, uderzył w filar nowo budowanego wiaduktu - poinformował kpt. Wojciech Kapczyński z PSP w Warszawie. - Na miejscu jest pięć zastępów straży pożarnej. Specjalistyczna grupa ratownictwa technicznego, która będzie podnosiła i zdejmowała znajdująca się na kabinie samochodu ciężarowego belkę - dodał strażak. W zdarzeniu nikt nie ucierpiał.

wypadek na alei Stanów Zjednoczonych

Dzisiaj grzeje:
1. Ogromna tragedia nad Zegrzem, nie żyje mężczyzna. Jego ciało unosiło się w wodzie
2. Niektórzy będą musieli wybierać pomiędzy świadczeniami. Na dwa się nie załapią

Droga w kierunku centrum zablokowana

W wyniku zdarzenia zablokowana została droga w kierunku centrum. Autobusy linii 141, 143, 151, 182, 188, 502, 514, 520, 523, 525 i N25 kierowane są na objazdy. "Autobusy w kierunku Centrum kierowane na objazd: al.Stanów Zjednoczonych – Grenadierów – al. Waszyngtona – Kinowa – al.Stanów Zjednoczonych … do własnej trasy" poinformował Warszawski Transport Publiczny.

Inwazja wielkiej ćmy w Warszawie. Gigantyczne owady w mieszkaniachInwazja wielkiej ćmy w Warszawie. Gigantyczne owady w mieszkaniachCzytaj dalej

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.| www.wawainfo.pl - wejdź po najważniejsze informacje ze stolicy.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Dramatyczna relacja pobitej na wiecu Dudy 18-latki. "Jego zwolennicy mnie wyzywali, a on patrzył mi w oczy i nie powiedział nic"
  2. Robert Lewandowski coraz bliższy końca kariery? Słowa piłkarza nie pozostawiają wątpliwości
  3. Niespodziewany protest przed siedzibą TVP. Co tam się dzieje?
  4. Ewakuacja w metrze, zamknięta stacja. Akcja służb
  5. Mieszkańcy boją się przechodzić na drugą stronę. Przejście grozy zostanie przebudowane
  6. Zbliża się 2. rocznica śmierci Kory. Widok jej grobu zwala z nóg, ciężko uwierzyć co zrobili fani
Rozpędzona karetka zabiła dziewczynkę na pasach. 9-letnia Ewa nie żyje, kierowca usłyszał wyrokRozpędzona karetka zabiła dziewczynkę na pasach. 9-letnia Ewa nie żyje, kierowca usłyszał wyrokCzytaj dalej

Następny artykuł
Nie przegap i subskrybuj nas na Google News:Obserwuj nas na Google News Google News