Tragedia w Płocku. 82-latka wyleciała przez okno

Autor Alicja Guz - 2 Lipca 2020
zdjęcie ilustracyjneŹródło: Google

Na osiedlu mieszkaniowym na ulicy Piasta Kołodzieja w Płocku doszło do śmiertelnego wypadku. Z okna bloku na czwartym piętrze wypadła 82-letnia kobieta. Mimo reanimacji nie udało się jej uratować. Policja i prokuratura wyjaśniają okoliczności zdarzenia.

Starsza kobieta wypadła z okna

Zdarzenie miało miejsce w bloku na osiedlu mieszkaniowym znajdującym się na ulicy Piasta Kołodzieja w Płocku. Z okna na czwartym piętrze wypadła 82-letnia kobieta. - Niestety, pomimo reanimacji, kobieta zmarła - poinformowała mł. asp. Marta Lewandowska, Oficer Prasowy Komendy Miejskiej Policji w Płocku. Policjantka zaznaczyła również, że okoliczności zdarzenia badają funkcjonariusze policji pod nadzorem prokuratora.

Dzisiaj grzeje:
1. Ogromna tragedia nad Zegrzem, nie żyje mężczyzna. Jego ciało unosiło się w wodzie
2. Skarbówka zajęła mu konto bankowe za niepłacenie abonamentu. Poszedł do sądu i zadziwił wszystkich

Zaskakująca decyzja popularnego kebaba. Nie masz maseczki? Nie będziesz obsłużonyZaskakująca decyzja popularnego kebaba. Nie masz maseczki? Nie będziesz obsłużonyCzytaj dalej

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.| www.wawainfo.pl - wejdź po najważniejsze informacje ze stolicy.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Dramatyczna relacja pobitej na wiecu Dudy 18-latki. "Jego zwolennicy mnie wyzywali, a on patrzył mi w oczy i nie powiedział nic"
  2. Anna Lewandowska przegrała zakład. Nie uwierzycie, co musiała zrobić, fani byli w szoku
  3. Mieszkańcy boją się przechodzić na drugą stronę. Przejście grozy zostanie przebudowane
  4. Jechali na pielgrzymkę. W autokarze wybuchł pożar
  5. W weekend utrudnienia na warszawskich drogach. Będą zmiany w organizacji ruchu
  6. Zbliża się 2. rocznica śmierci Kory. Widok jej grobu zwala z nóg, ciężko uwierzyć co zrobili fani
Rozpędzona karetka zabiła dziewczynkę na pasach. 9-letnia Ewa nie żyje, kierowca usłyszał wyrokRozpędzona karetka zabiła dziewczynkę na pasach. 9-letnia Ewa nie żyje, kierowca usłyszał wyrokCzytaj dalej

Następny artykułNie przegap i subskrybuj nas na Google News:Obserwuj nas na Google News Google News