Wybuch w kamienicy w Pruszkowie. Strażacy ewakuowali 18 osób, jedna jest ranna

Autor Mateusz Dolak - 21 Marca 2020
Pilne Źródło: wawainfo.pl

Wybuch w piwnicy kamienicy w Pruszkowie. Straż pożarna ewakuowała 18 osób. Służby ustalają co było przyczyną eksplozji. Na miejscu doszło do pożaru.

Wybuch w Pruszkowie

www.wawainfo.pl - wejdź po najnowsze informacje z Warszawy i okolic | Do eksplozji doszło chwilę przed godziną 16, w kamienicy przy ulicy 3 Maja. - W tej chwili ustalamy co było przyczyną wybuchu. Na miejscu są policjanci, którzy przesłuchują świadków - poinformowala st. post. Beata Czyszczoń z Komendy Stołecznej Policji. - Zostaliśmy poinformowani o pożarze w piwnicy. Kiedy dotarliśmy na miejscu było ogromne zadymienie. Zdecydowaliśmy o ewakuacji 18 osób - dodał kpt. Karol Kroć ze straży pożarnej w Pruszkowie. Działania strażaków trwały ponad godzinę, w akcji ratunkowej udział brały dwa zastępy. Jedna osoba została ranna, trafiła pod opiekę lekarzy.

Na jego msze przychodziły tłumy, a on do końca walczył z chorobą. Nie żyje ksiądz Piotr PawlukiewiczNa jego msze przychodziły tłumy, a on do końca walczył z chorobą. Nie żyje ksiądz Piotr PawlukiewiczCzytaj dalej

Czekamy na wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Żona legendarnego muzyka przekazała tragicznie wieści. Zmarł wczoraj na koronawirusa
  2. Tragedia pod Warszawą, cały dom płonął. Dwie osoby nie żyją
  3. "Kobieta wjechała pod ciężarówkę, zginęła na miejscu". Śmiertelny wypadek na ważnej drodze na Mazowszu
  4. Piękny gest dla walczących z koronawirusem. Serca na wieżowcach poruszają naszych czytelników
  5. Zarażona kobieta nagrała relację ze szpitalnego łóżka. ”Tak jakby mieć szkło w płucach, a każdy oddech to bitwa”
  6. Koszyki w Lidlu mają ukrytą super funkcję. Jest nieznana wielu klientom
Policja i prokurator w parku Moczydło. Zwłoki kobiety pływały w stawie na WoliPolicja i prokurator w parku Moczydło. Zwłoki kobiety pływały w stawie na WoliCzytaj dalej

Następny artykuł