Wybory 2020. Straż miejska zawiezie na głosowanie. Jak się zgłosić?

Autor Karolina Kraushar - 25 Czerwca 2020
wybory 2020Źródło: Straż Miejska, Warszawa

Straż miejska w Warszawie w niedzielę 28 czerwca zawiezie osoby mające problemy z poruszaniem się do lokali wyborczych. Mundurowi zostaną wyposażeni w niezbędne środki higieniczne i zachowają wszelkie procedury bezpieczeństwa. Do kiedy należy się zgłosić w tej sprawie do strażników miejskich?

Wybory prezydenckie 2020

W niedzielę 28 czerwca odbędą się w Polsce wybory prezydenckie, w związku z tym stołeczna straż miejska zorganizowała pomoc dla wyborców mających problemy z poruszaniem się, a nie wymagających specjalistycznego środka transportu. Funkcjonariusze zostaną wyposażeni w maseczki, przyłbice, rękawiczki, termometry oraz płyny do dezynfekcji, aby zachowując wszelkie środki bezpieczeństwa przetransportować wyborców do urn. Każda z osób, która zapomni zabrać ze sobą maseczki, przyłbicy lub chusty do zakrycia twarzy nie musi się niepokoić, otrzyma ją od strażników miejskich.

Dzisiaj grzeje:
1. Ścieki znów wleciały do Wisły. Władze się tłumaczą, mieszkańcy są oburzeni
2. Nowy podatek od początku lipca. Większość z nas go odczuje i to szybko

Transport na wybory prezydenckie 2020

W sprawie transportu na wybory prezydenckie 2020 funkcjonariusze będą przyjmować zgłoszenia w dzień wyborów tj. 28 czerwca od godziny 7.00 do 19.00 pod specjalnie uruchomionym numerem telefonu 22 598-69-29. Straż miejska informuje, że czas dowozu wyborców będzie uzależniony od liczby osób oczekujących na transport.

Pali się. Kłęby dymu nad Warszawą. Co się dzieje? [Wideo]Pali się. Kłęby dymu nad Warszawą. Co się dzieje? [Wideo]Czytaj dalej

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.| www.wawainfo.pl - wejdź po najważniejsze informacje ze stolicy.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. “Co łaska” już nie obowiązuje? Ceny za ślub kościelny szybują
  2. Żona Grzegorza Krychowiaka w piekielnie ponętnej odsłonie. Co za kształty (FOTO)
  3. Nagłe testowanie na komendzie. Przebadano prawie dwa tysiące policjantów
  4. Chore, zaniedbane i martwe zwierzęta w schronisku na Mazurach. Stanowcza reakcja władz Warszawy, pomogą psom
  5. Cała Polska szuka zaginionego szopa. Wysoka nagroda dla znalazcy. Widziałeś tego słodziaka?
  6. Mało kto wie, co łączy Eleni z bratem męża. Nie chodzi tylko o więzy rodzinne, fani przecierają oczy ze zdumienia
Pilny komunikat policji w sprawie noszenia maseczek. Naloty i masowe kontrole w sklepach to fake newsPilny komunikat policji w sprawie noszenia maseczek. Naloty i masowe kontrole w sklepach to fake newsCzytaj dalej

Następny artykułNie przegap i subskrybuj nas na Google News:Obserwuj nas na Google News Google News