Wybory 2020. Wstrząsające nagranie obiegło całą Polskę. Na jaw wychodzą nowe fakty

Autor - 6 Lipca 2020
Wybory 2020Źródło: Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych

Zidentyfikowano mężczyznę, który pod koniec czerwca groził swojej sąsiadce spaleniem domu oraz śmiercią i zniszczył plakat wyborczy z wizerunkiem Rafała Trzaskowskiego znajdującym się na płocie kobiety. To właśnie widok baneru z kandydatem na prezydenta wywołał w mężczyźnie wybuch agresji i gniewu. Za popełnione przestępstwa grozi mu nawet do sześciu lat pozbawienia wolności.

Wybory 2020. Agresję wywołał plakat

Do zdarzenia doszło we wtorek 30 czerwca w miejscowości Stare Budy w powiecie sochaczewskim. Na nagraniu widzimy jak mężczyzna przebywający na drodze przed posesją pokrzywdzonej kobiety krzyczy, obraża i grozi swojej sąsiadce. Powodem dużej złości i agresji mężczyzny był plakat wyborczy Rafała Trzaskowskiego znajdujący się na płocie. W pewnym momencie mężczyzna rozsunął bramę i prawie wtargnął na posesję. Sprawą zajął się Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych.

Dzisiaj grzeje:
1. Porażające. Piorun wpadł do mieszkania. Ogromne szkody, zalane dwa piętra
2. Ogromny wzrost w emeryturach. Nawet 600 zł, seniorzy sami mogą sprawdzić różnicę

Usłyszał zarzuty

Jak przekazała w rozmowie z portalem wawainfo.pl Elżbieta Edyta Łukasiewicz, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Ostrołęce, Zbigniew R. usłyszał zarzuty zniszczenia plakatu kandydata na prezydenta Rafała Trzaskowskiego, który znajdował się na płocie pokrzywdzonej kobiety oraz użycia gróźb podpalenia domu kobiety i pozbawienia jej życia.

Uwaga, wyłączą prąd na Mazowszu. Piaseczno i okolice bez prąduUwaga, wyłączą prąd na Mazowszu. Piaseczno i okolice bez prąduCzytaj dalej

Mężczyzna przeprosił swoja sąsiadkę

48-letni mieszkaniec powiatu wyszkowskiego przyznał się do zarzucanych mu czynów. - Mężczyzna przyznał się do popełnionych przestępstw, wyraził skruchę w związku z popełnionymi czynami i przeprosił swoją sąsiadkę - powiedziała rzeczniczka Elżbieta Edyta Łukasiewicz. - Wobec mężczyzny zastosowano dozór policji dwa razy w tygodniu oraz zakaz zbliżania się na mniej niż 30 metrów do pokrzywdzonej kobiety. 48-latkowi grozi od trzech miesięcy do sześciu lat pozbawienia wolności - przekazała Elżbieta Edyta Łukasiewicz z prokuratury w Ostrołęce.

Wpadł w furię i rzucił się na matkę. Tragedia na MazowszuWpadł w furię i rzucił się na matkę. Tragedia na MazowszuCzytaj dalej

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Jarosław Kaczyński odchodzi na emeryturę? Ryszard Terlecki postanowił mówić, nagły zwrot akcji
  2. Prawdziwy hit transferowy został potwierdzony. Gwiazda reprezentacji Polski zmienia klub, idzie do giganta
  3. Potworny odór i brunatno-czerwona woda. Śnięte ryby w rzece. Co się stało?
  4. Rowerzysta jechał torowiskiem tramwajowym. Było o włos od tragedii
  5. Ministerstwo Zdrowia wprowadziło zmiany. Obowiązują nowe zasady odbywania kwarantanny
  6. Tragiczne informacje nagle obiegły Polskę. Nie żyje Michał Borowski, ogromna strata
Trzy auta rozbite, droga zablokowana. Poważny wypadek na Mazowszu, są ranniTrzy auta rozbite, droga zablokowana. Poważny wypadek na Mazowszu, są ranniCzytaj dalej

Następny artykuł
Nie przegap i subskrybuj nas na Google News:Obserwuj nas na Google News Google News