Koniec ciszy wyborczej. Na jaw wychodzą kolejne porażające incydenty

Autor Karolina Kraushar - 12 Lipca 2020
Wybory 2020Źródło: gov.pl

Sylwester Marciniak przewodniczący Państwowej Komisji Wyborczej przekazał, że w niedzielę, 12 lipca odnotowano 382 incydenty związane z wyborami. Jeden z takich incydentów miał miejsce w województwie mazowieckim, a dokładnie w Sochaczewie. Okazało się, że jeden z mężczyzn “wycenił” swój głos na 50 złotych i alkohol.

Cisza wyborcza

Od godziny 7.00 do 21.00 osoby uprawnione do udziału w wyborach mogły oddać głos na wybranego przez siebie kandydata. W tym czasie obowiązywała cisza wyborcza, która rozpoczęła się o północy, w nocy z piątku na sobotę.

Dzisiaj grzeje:
1. Niebezpieczna bakteria w popularnych kanapkach i hamburgerach. Pod żadnym pozorem ich nie jedz
2.Szykują się protesty wyborcze. Wiadomo, kiedy spłyną pierwsze

380 incydentów związanych z wyborami

Sędzia Sylwester Marciniak, na zorganizowanej w niedzielę konferencji prasowej po godzinie 18.00 poinformował, że do tamtej pory odnotowano ponad 380 incydentów związanych z wyborami. Jeden z takich incydentów miał miejsce w Sochaczewie, gdzie poruszający się samochodem osobowym mężczyzna zaproponował innemu mężczyźnie pieniądze w kwocie 50 złotych, butelkę piwa oraz wódkę w zamian za oddanie głosu na określonego kandydata.

Hot- dog i 10 złotych

Okazuje się, że nie tylko 50 złotych i alkohol mogą niektórych przekonać do oddania głosu. Pewnego mężczyznę kuszono nawet hot-dogiem. - W toku podjętych czynności ustalono, że mężczyzna w zamian za oddanie głosu zgodnie z oczekiwaniami innego mężczyzny przyjął pieniądze w kwocie 10 złotych, jedną butelkę piwa, hot doga i pół litra wódki - poinformował szef Państwowej Komisji Wyborczej.

Chwila i z dachu nic nie zostało. Zniszczone budynki, powalone drzewa i zalane ulice. Ogromna nawałnica wywołała wiele szkódChwila i z dachu nic nie zostało. Zniszczone budynki, powalone drzewa i zalane ulice. Ogromna nawałnica wywołała wiele szkódCzytaj dalej

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Danuta Holecka nawet nie udawała w programie na żywo. Jej mina po ogłoszeniu sondażowych wyników mówi wszystko
  2. Zdjęcia - Zwolennik Andrzeja Dudy postanowił w nietypowy sposób wyrazić poparcie
  3. Wypadek podczas skoku ze spadochronem. Na miejsce wysłano śmigłowiec LPR
  4. Ogromna wpadka w smsie od RCB. Media sprawdziły wiadomość, w alercie zapomnieli o rodzicach z dziećmi
  5. "Piękne wyładowanie doziemne". Niesamowite zdjęcie nawałnicy nad Warszawą
  6. Wszyscy myśleli, że się przesłyszeli. Agata Duda naprawdę wypaliła na wieczorze wyborczym słowa, którymi zakpiła z wielu Polaków
Wybuch gazu w Grójcu. Trwa akcja ratunkowa, strażacy ewakuują budynekWybuch gazu w Grójcu. Trwa akcja ratunkowa, strażacy ewakuują budynekCzytaj dalej

Następny artykułNie przegap i subskrybuj nas na Google News:Obserwuj nas na Google News Google News