Wszedł do hotelu, uruchomił alarm, spryskał wszystko gaśnicą. Policja szuka sprawcy

Autor Mateusz Dolak - 20 Lutego 2020
Mężczyzna poszukiwany przez policję Źródło: policja

W środku nocy wszedł do hotelu, zabrał gaśnicę z korytarza, rozpylił pianę i uruchomił system alarmowy. Policja poszukuje mężczyzny, który spowodował straty na 32 tysiące złotych.

Nagranie z monitoringu

Mężczyzna wtargnął do hotelu przy placu Powstańców Warszawy około godziny 4. Bez powodu chwycił za gaśnicę i ją uruchomił. Chwilę później w budynku właczył się system alarmowy. Sprawca uciekł, a na miejsce przyjechali strażacy i policjanci. - Uszkodzonych zostało kilkanaście czujek przeciwpożarowych oraz system sterujący windami. Do strat zaliczono też zabrudzenia dywanów i wyposażenia hotelowego. Łącznie to 32 tysiące złotych - poinformował nadkom. Robert Szumiata ze śródmiejskiej policji. Wizerunek prawdopodobnego sprawcy zarejestrowały kamery monitoringu. Policja prosi każdego, kto rozpoznaje osobę ze zdjęcia o kontakt. - Informacje można przekazać dzwoniąc na numer 22 603 91 54, albo w formie elektronicznej pisząc na adres: komendant.krp1@policja.gov.pl - podsumował Szumiata.

12-latka z okolic Warszawy topiła się w basenie, nie żyje. Rodzina apeluje o pomoc12-latka z okolic Warszawy topiła się w basenie, nie żyje. Rodzina apeluje o pomocCzytaj dalej

Czekamy na wasze informacje

wawainfo.pl - to nowy portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wyciekły powalające zdjęcia, Marta Kaczyńska już się nie wymiga. Widok odbiera mowę
  2. Akcja policji w centrum handlowym pod Warszawą. Zabezpieczyli 1,5 tys. podrobionych zabawek
  3. CBA w wołomińskim starostwie. Prokuratura: urzędnik z zarzutami, miał przyjąć łapówkę
  4. Tajemnica palmy z centrum Warszawy rozwiązana. Wiadomo, kto ją ustawił
  5. Ciężarówka wywróciła się na rondzie. W naczepie było 180 prosiaków
  6. Kilka tygodni temu wybudowali plażę za 100 tys. Teraz zrównali ją z ziemią
Tłumy żegnały rodzinę z Warszawy. Wzruszający pogrzeb ofiar tragedii w Bukowinie TatrzańskiejTłumy żegnały rodzinę z Warszawy. Wzruszający pogrzeb ofiar tragedii w Bukowinie TatrzańskiejCzytaj dalej

Następny artykuł