Zawalił się dach w kamienicy. Mieszkańcy ewakuowani, odcięto wszystkie media

Autor Mateusz Dolak - 13 Czerwca 2020
Kamienica przy Ogrodowej 55Źródło: google

W piątek późnym wieczorem zawaliła się część dachu w kamienicy przy ulicy Ogrodowej 55 na Woli. Strażacy ewakuowali mieszkańców. Na miejsce wezwano też służby, które odcięły prąd i gaz. Inspektor Nadzoru Budowlanego stwierdził, że budynek nie nadaje się do zamieszkania.

Warszawa: zawalił się dach w kamienicy

Do zdarzenia doszło w piątek około godziny 21.30. - Dostaliśmy zgłoszenie o zapadnięciu się części dachu. Na miejsce wysłaliśmy jeden zastęp. Strażacy potwierdzili, że zawalił się dach nad jedną z klatek schodowych. Ewakuowaliśmy siedem osób - poinformował kpt. Wojciech Kapczyński ze stołecznej straży pożarnej. Na miejsce wezwano też policję, pogotowie energetyczne i gazowe. Służby odcięły prąd i gaz. Inspektor Nadzoru Budowlanego wydał zakaz użytkowania lokali w pionie nad którym zapadł się dach. Strażacy podają, że nikt nie został ranny.

Tragiczne wiadomości z Mazowsza. Wypadek w elektrowni, nie żyje młody mężczyznaTragiczne wiadomości z Mazowsza. Wypadek w elektrowni, nie żyje młody mężczyznaCzytaj dalej

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.| www.wawainfo.pl - wejdź po najważniejsze informacje ze stolicy.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nagła, gigantyczna awantura w programie na żywo, prowadząca nie wytrzymała. Aż trudno uwierzyć
  2. Ujawniono zarobki piłkarzy na Instagramie. Nie możemy uwierzyć w miejsce Roberta Lewandowskiego
  3. Wybory 2020. Uwaga, niedługo mija ważny termin dla wszystkich Polaków
  4. Zarzuty po ogromnej tragedii. Matka osierociła trójkę dzieci
  5. Nieszczęśliwy wypadek. Kobieta wypadła z okna
  6. Jolanta Kwaśniewska skrywała prawdę przez 15 lat. Właśnie wszystko ujawniono, wielu nie mało pojęcia

Bezczelna kradzież na Bezczelna kradzież na "kolec". Złodzieje mieli pecha, nie przewidzieli kto ich obserwujeCzytaj dalej

Następny artykuł
Nie przegap i subskrybuj nas na Google News:Obserwuj nas na Google News Google News