361 osób uwięzionych w akademiku WAT. Budynek jest odcięty od świata z powodu podejrzenia koronawirusa

Autor Karolina Kraushar - 23 Marca 2020
Podejrzenie koronawirusa w akademiku WATŹródło: Hiuppo, CC BY-SA 4.0 (zdjęcie ilustracyjne)

Akademik Wojskowej Akademii Technicznej w Warszawie został zamknięty. Powodem jest podejrzenie koronawirusa u jednej z zakwaterowanych tam podchorążych.

Akademik zamknięty

Rzeczniczka WAT twierdzi, że nie ma możliwości, aby ktokolwiek wszedł lub wyszedł z akademika. Zachowane zostały wszystkie środki bezpieczeństwa wobec 357 podchorążych i czterech żołnierzy, którzy zostali objęci kwarantanną. Podchorążowie otrzymali nakaz przebywania w swoich pokojach i zakaz poruszania się po obiekcie. Zgodnie z procedurą dostarczane są im posiłki.

Tłok w komunikacji miejskiej, ludziom puszczają nerwy. Tłok w komunikacji miejskiej, ludziom puszczają nerwy. "Gdzie jest szacunek dla ludzi. To igranie z ogniem".Czytaj dalej

Objawy koronawirusa

- Podchorąży z podejrzeniem koronawirusa została przewieziona do szpitala. Kobieta zauważyła u siebie objawy grypopodobne i niezwłocznie skontaktowała się z Wojskowym Ośrodkiem Medycyny Prewencyjnej, gdzie został z nią przeprowadzony wywiad telefoniczny - poinformowała Ewa Jankiewicz, rzeczniczka WAT. Jankiewicz potwierdziła, że pacjentka nie kontaktowała się wcześniej z zakażonymi osobami. W ostatnim czasie nie przebywała również za granicą. Wyniki badań kobiety będą znane we wtorek lub środę. Do tego czasu akademik będzie objęty kwarantanną.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wprowadzono bardzo ważną zmianę, każdy podatnik musi o niej wiedzieć. Nowy przepis już obowiązuje
  2. Gwiazdor „M jak miłość” przekazał tragiczne informacje. Koronawirus zabił członka jego rodziny
  3. Tłok w komunikacji miejskiej, ludziom puszczają nerwy. "Gdzie jest szacunek dla ludzi. To igranie z ogniem".
  4. Szedł ulicą, wybijał szyby w samochodach. Wandal jest w rękach policji, kryminalni szukają właścicieli aut
  5. Koronawirus w Polsce. Nie żyje ósma osoba, 36 nowych przypadków
  6. Zła wiadomość, cenny produkt dla wszystkich już jest limitowany. Inspekcja Handlowa komentuje
Baniaki, węże i plastikowe rurki. Złodziej okradł drzewo ... z sokówBaniaki, węże i plastikowe rurki. Złodziej okradł drzewo ... z sokówCzytaj dalej

Następny artykuł