Policja prosi o pomoc w identyfikacji. Ciało mężczyzny wyłowiono z Wisły

Autor - 22 Czerwca 2020
policjaŹródło: Pixabay

Komenda Stołeczna Policji prosi o pomoc w ustaleniu tożsamości mężczyzny. Jego zwłoki znaleziono 15 czerwca 2020 roku w Wiśle w pobliżu Mostu Średnicowego. Policja opublikowała drastyczne zdjęcia. Osoby, które rozpoznają mężczyznę, proszone są o kontakt z Komendą Rejonową Policji Warszawa VI przy ulicy Jagiellońskiej.

Policja prosi o pomoc w identyfikacji mężczyzny

Komenda Stołeczna Policji zwróciła się z prośbą o pomoc w identyfikacji mężczyzny, którego ciało znaleziono 15 czerwca 2020 roku w Wiśle w pobliżu Mostu Średnicowego. Na stronie KSP pojawiły się drastyczne zdjęcia. Osoby, które rozpoznają mężczyznę, proszonę są o kontakt z Komendą Rejonową Policji Warszawa VI. Informacje można przekazać bezpośrednio na komendzie przy ulicy Jagiellońskiej 51 lub kontaktując się z najbliższą jednostką Policji, jak również telefonicznie pod numerem 47 723 75 56 powołując się na numer sprawy KR-III-3370/20.

ciało mężczyzny

Dzisiaj grzeje:
1. Cała Polska szuka zaginionego szopa. Wysoka nagroda dla znalazcy. Widziałeś tego słodziaka?
2. Urzędnicy ci nie powiedzą, ale mogą czekać na ciebie spore pieniądze. Nawet 6240 zł do twojej emerytury

Rysopis mężczyzny

Komenda Stołeczna Mężczyzny udostępniła również mężczyzny. "Wiek ok. 40 lat; wzrost ok. 170 cm, szczupła budowa ciała, włosy czarne gęste, łysina czołowa, ubrany w szare bokserki, na szyi rzemyk koloru brązowego z zawieszką z wizerunkiem Matki Boskiej" podała na stronie KSP sierż.szt. Irmina Sulich.

Nagłe oświadczenie. Szumowski powiedział, kiedy wróci obowiązek noszenia maseczekNagłe oświadczenie. Szumowski powiedział, kiedy wróci obowiązek noszenia maseczekCzytaj dalej

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.| www.wawainfo.pl - wejdź po najważniejsze informacje ze stolicy.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Dwa metry przed Morawieckim grupa starszych mężczyzn zaczęła szarpać młodą kobietę. "Założyli jej reklamówkę na głowę"
  2. Nie żyje wybitny polski olimpijczyk. Był członkiem legendarnej ekipy
  3. Nagłe testowanie na komendzie. Przebadano prawie dwa tysiące policjantów
  4. Chore, zaniedbane i martwe zwierzęta w schronisku na Mazurach. Stanowcza reakcja władz Warszawy, pomogą psom
  5. Cała Polska szuka zaginionego szopa. Wysoka nagroda dla znalazcy. Widziałeś tego słodziaka?
  6. Jest potwierdzenie, policja ruszyła. Zaczęły się masowe kontrole, każdy narażony jest nawet na kilkadziesiąt tysięcy złotych kary
Prześliczna Karolina pędziła motocyklem na solarium. Tragiczna śmierć. Nie żyjePrześliczna Karolina pędziła motocyklem na solarium. Tragiczna śmierć. Nie żyjeCzytaj dalej

Następny artykuł
Nie przegap i subskrybuj nas na Google News:Obserwuj nas na Google News Google News