Są ranni, dzieci wśród poszkodowanych. Dramatyczne sceny tuż przy granicy Mazowsza

Autor Aleksandra Olbryt - 25 Sierpnia 2020
policjaŹródło: Pixabay

Wiadomości, które płyną z Anielina, są przerażające. Mężczyzna, który miał zakaz prowadzenia pojazdów i prawie 4 promile alkoholu we krwi, spowodował groźny wypadek. W wyniku zdarzenia ucierpiało poważnie dwoje dzieci i troje dorosłych. Pijanemu kierowcy grozi do 8 lat pozbawienia wolności.

Wiadomości: pijany mężczyzna wjechał na "czołówkę"

Mrożący krew w żyłach wypadek miał miejsce tuż przy granicy z Mazowszem. 24 sierpnia o godz. 18:30 w Anielinie (gm. Poświętne, woj. łódzkie) doszło do tragicznego zdarzenia drogowego. Oplem corsą poruszał się 60-letni, kompletnie pijany mężczyzna, na dodatek z aktywnym zakazem sądowym prowadzenia pojazdów. Policjanci, którzy pracowali na miejscu zdarzenia, na podstawie zebranych dowodów wstępnie ustalili, że mężczyzna kierujący corsą zjechał na przeciwległy pas drogi i czołowo zderzył się z samochodem marki Kia sportage. Kią podróżowały cztery osoby - dwie kobiety w wieku 35 i 38 lat oraz dwoje dzieci w wieku 7 i 8 lat.

Dzisiaj grzeje:
1. Koronawirus w warszawskim przedszkolu. Coraz więcej przypadków
2. Tysiące Polaków może otrzymać 2,5 tys. złotych świadczenia co miesiąc. Wystarczy zrezygnować z emerytury

Potężne zderzenie

Wszyscy uczestnicy wypadku z poważnymi obrażeniami ciała trafili do szpitali w Tomaszowie i Opocznie. Wśród nich - przypomnijmy - było dwoje malutkich dzieci. Czworo z uczestników zdarzenia decyzją lekarzy zostało przewiezionych do dwóch szpitali w Łodzi. Obojgu kierującym została pobrana krew do badań na zawartość alkoholu.

Wypadek rządowej limuzyny. Jest karaWypadek rządowej limuzyny. Jest karaCzytaj dalej

Kierowca opla kompletnie pijany

Na pierwszy rzut oka było widać, że 60-letni mężczyzna był kompletnie pijany. Badania wykazały, że miał on w organizmie prawie 4 promile alkoholu. Dodatkowo funkcjonariuszom udało się ustalić, że mężczyzna ma orzeczony prawomocny sądowy zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych. Sprawy wypadku grozi kara do 8 lat pozbawienia wolności.

Pijesz? Nie jedź!!!

Kierowanie samochodem po spożyciu alkoholu jest śmiertelnym zagrożeniem i przejawem skrajnej nieodpowiedzialności. Warto pamiętać, że możemy zrobić krzywdę nie tylko sobie, ale także innym użytkownikom dróg. Poza tym należy mieć świadomość, że niezależnie od ilości wypitego alkoholu, za jazdę pod jego wpływem grożą poważne konsekwencje, z karą więzienia włącznie.

Ogromne zmiany w Warszawie, dotyczą tysięcy osób. Koniecznie trzeba się zapoznaćOgromne zmiany w Warszawie, dotyczą tysięcy osób. Koniecznie trzeba się zapoznaćCzytaj dalej

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.| www.wawainfo.pl - wejdź po najważniejsze informacje ze stolicy.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nietypowy przepis na mizerię zachwyci każdego. Dodatkowy, niespodziewany składnik robi robotę
  2. Wideo - Ktoś podrzucał opony na pole rolnika. Ten okrutnie się zemścił
  3. Wyciekły dane warszawiaków. Niewiarygodne, gdzie były
  4. Nie mogła oddychać, liczyła się każda sekunda. Powód wielu może zaskoczyć
  5. Rafał Trzaskowski pożegnał wielkiego Polaka. Wzruszające słowa prezydenta Warszawy
  6. Niebywałe, media dotarły do Tymoteusza Szydło. Wszyscy byli w błędzie? Odkryli ukrywaną tajemnicę?
Wielki spór na Powązkach. Trudno uwierzyć, o co chodziWielki spór na Powązkach. Trudno uwierzyć, o co chodziCzytaj dalej

Następny artykułNie przegap i subskrybuj nas na Google News:Obserwuj nas na Google News Google News