Porażające wiadomości z Mazur. Ogromna tragedia, nie udało się nic zrobić. Nie żyje 21-latek z Warszawy

Autor Mateusz Dolak - 26 Sierpnia 2020
Z ostatniej chwiliŹródło: wawainfo.pl

Wiadomości z ostatniej chwili. Nie żyje 21-letni mężczyzna z Warszawy. 21-latek zniknął pod wodą po tym jak wypadł za burtę jachtu. Jego ciało odnaleźli nurkowie po trwających kilka godzin poszukiwaniach. Młody człowiek pływał razem z pięcioma innymi osobami.

Wiadomości znad jeziora Tałty

Do zdarzenia doszło na jeziorze Tałty w środę. Młody mężczyzna wypadł za burtę jachtu i natychmiast zniknął pod wodą. Policja twierdzi, że nie miał kamizelki ratunkowej. Jego ciało nurkowie odnaleźli dopiero po kilkugodzinnych poszukiwaniach. 21-latek żeglował z pięcioma osobami. Jego towarzysze natychmiast wezwali ratowników. Mężczyznę poszukiwali strażacy i nurkowie. Niestety musieli przekazać przykre wiadomości, że 21-latek nie żyje, a jego ciało znajdowało się na głębokości 30 metrów,

Dzisiaj grzeje:
1. Porażająca wizja Krzysztofa Jackowskiego. Jasnowidz przepowiada ogromne niebezpieczeństwo
2. Niemcy masowo przyjeżdżają do Polski, by odwiedzić jedno miejsce. Trzeba dostawiać nawet specjalne autobusy

Trudne warunki pogodowe

Według ratownika dyżurnego z Mazurskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego, w środę na mazurskich jeziorach panowały bardzo trudne warunki pogodowe. Wiał wiatr o sile 4 stopni Beauforta. Ratownik stwierdził, że "to są warunki dla osób, które naprawdę umieją pływać, a nie dla amatorów". Na łodziach płynących po wodach śródlądowych powinny znajdować się koła ratunkowe oraz pasy lub kamizelki ratunkowe w tej samej ilości ile jest osób na pokładzie. Podczas żeglowania nie ma obowiązku noszenia kamizelki.

Utrudnienia na Mazowszu

Dziś pogoda była bezlitosna w wielu województwach. Niestety przykrych skutków wichury nie uniknęło również Mazowszu. Drzewa i gałęzie łamały się jak zapałki, zasypując drogi krajowe i wojewódzkie w powiatach: piaseczyńskim, puławskim i legionowskim. W Piasecznie drzewo runęła na jedno z aut, a w rejonie Zalesia Górnego złamało szlaban, co wpłynęło na utrudnienia w kursowaniu pociągów.

Wichura w Warszawie

Silny wiatr, który osiągał prędkość nawet do 115 km/h nie ominął również Warszawy. Po południu w wyniku silnego wiatru doszło do tragicznego wypadku na Ursynowie, kobieta została przygnieciona przez drzewo. Burza wpłynęła również na komunikację miejską w stolicy. Na jeden z traktów runęło drzewo i spowodowało utrudnienie w kursowaniu tramwajów.

Kobieta robiła porządek w ogródku, nagle zobaczyła podejrzanego robaka. Wezwała pomocKobieta robiła porządek w ogródku, nagle zobaczyła podejrzanego robaka. Wezwała pomocCzytaj dalej

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.| www.wawainfo.pl - wejdź po najważniejsze informacje ze stolicy.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Co się dzieje z Moniką Olejnik? Wbiła szpile TVP, mówi o "wolnych mediach", nagranie obiegło sieć
  2. Ujawniono dziwne obrazy widziane z kosmosu. Naukowcy z NASA biją na alarm
  3. Koronawirus w kościele. Sanepid pilnie szuka wiernych
  4. Zakaz handlu w niedziele powinien zostać zniesiony? Co sądzicie?
  5. Nowy "gang" w Biedronce, sklep rusza z kolejną akcją. Wielu klientów czekało na ten moment
  6. Media dotarły do sąsiadów Wałęsy. Zdradzili jego sekrety, wszystko ujawnili
Drzewo wisi nad siecią trakcyjną. Tramwaje nie kurusją. Bardzo duże utrudnienia po wichurzeDrzewo wisi nad siecią trakcyjną. Tramwaje nie kurusją. Bardzo duże utrudnienia po wichurzeCzytaj dalej

Następny artykuł
Nie przegap i subskrybuj nas na Google News:Obserwuj nas na Google News Google News