Dwie karetki i bus zniszczone. Na miejscu załogi ratownicze

Autor Julian Bakuła - 15 Listopada 2020
OSP Korytów przekazała wiadomość o kolizji.Źródło: Facebook / OSP Korytów

Ochotnicza Straż Pożarna w Korytowie przekazała wiadomość o poważnej kolizji z udziałem karetek pogotowia i busa. Na szczęście nikt nie został poszkodowany. Zniszczenia pojazdów wyglądają jednak wyjątkowo drastycznie. Kolizja mogła się skończyć tragicznie.

OSP Korytów przekazała wiadomość o kolizji

Ochotnicza Straż Pożarna w Korytowie przekazała w niedzielę (15.11) wiadomość o poważnej kolizji, do której doszło w Korytowie około godziny 15:30.

"Wyjazd do kolizji dwóch karetek pogotowia oraz busa w miejscowości Korytów. Brak osób poszkodowanych" - poinformowała jednostka na Facebooku.

wiadomosci

wiadomosci

[Źródło zdjęć: Facebook / OSP Korytów]

To mogło się skończyć tragicznie

Na miejscu interweniowały dwa zastępy straży pożarnej: GBA Volvo z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Żyrardowie oraz GBART Scania z Ochotniczej Straży Pożarnej w Korytowie.

Uwiecznione na zdjęciach zniszczenia pojazdów sugerują, że uczestnicy wypadku mieli wiele szczęścia, nie ponosząc poważnych obrażeń. Ta kolizja mogła się skończyć tragicznie.

wiadomosci

wiadomosci

[Źródło zdjęć: Facebook / OSP Korytów]

Wiadomości z OSP Korytów: zderzenie ciężarówek

Z kolei pod koniec ubiegłego miesiąca, 30 października, załoga OSP Korytów interweniowała w miejscu kolizji dwóch ciężarówek. "Wyjazd do kolizji dwóch samochodów ciężarowych w miejscowości Korytów DK 50. W wyniku zdarzenia żaden z kierowców nie odniósł żadnego obrażenia" - czytamy na stronie OSP Korytów na Facebooku.

Jedna z ciężarówek wpadła do przydrożnego rowu. Także w przypadku tej kolizji na miejscu oprócz załogi OSP z Korytowa i policji byli strażacy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Żyrardowie.

wiadomosci

30.10.2020 godz. 7.18 Wyjazd do kolizji dwóch samochodów ciężarowych w miejscowości Korytów DK 50. W wyniku zdarzenia...

Opublikowany przez OSP Korytów Piątek, 30 października 2020

Pożar pustostanu

Na początku bieżącego tygodnia strażacy z OSP Korytów interweniowali przy pożarze pustostanu w miejscowości Wręcza. Oprócz nich na miejscu były także załogi OSP z Radziejowic, Wręczy i Mszczonowa oraz policja.

Interwencja rozpoczęła się około godziny 1:30 i trwała do późnych godzin nocnych. "Do koszar wróciliśmy o 04:36" - relacjonowała OSP Wręcza. Według OSP w Mszczonowie pustostan, który spłonął w pożarze, pełnił funkcję budynku gospodarczego.

09.11.2020 godz. 01:22 Zostaliśmy zadysponowani do pożaru budynku gospodarczego w miejscowości Wręcza. SiS: GBA OSP Mszczonów GBA OSP Wręcza GBA OSP Radziejowice GCBA OSP Korytów

Opublikowany przez Ochotnicza Straż Pożarna w Mszczonowie Niedziela, 8 listopada 2020

wiadomosci

[Źródło zdjęcia: Facebook / OSP Radziejowice]

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.| www.wawainfo.pl - wejdź po najważniejsze informacje ze stolicy.

Następny artykułNie przegap i subskrybuj nas na Google News:Obserwuj nas na Google News Google News