Czy wesela i duże imprezy rodzinne powinny zostać zabronione? Jakie jest Wasze zdanie?

Autor - 27 Sierpnia 2020
wesele zabronioneŹródło: Fot. pixabay.com/ kgorz

Wesele jest wydarzeniem, w czasie którego trudno jest utrzymać dystans społeczny. Podobnie inne uroczystości rodzinne, podczas których gromadzą się bliscy z różnych części kraju, a nawet świata. Czy Waszym zdaniem w czasie pandemii koronawirusa powinno się zabronić nowożeńcom organizacji takiej imprezy?

Czy wesele powinno zostać zabronione w czasie pandemii?

Wesele w czasie koronawirusa czasem okazuje się kolejnym ogniskiem groźnej choroby. W mediach często pojawiają się informacje o masowej kwarantannie dla uczestników imprez rodzinnych. Faktem jest, że podczas takiego wydarzenia z reguły nie przestrzega się zasad dystansu społecznego. Czy jest to jednak powód, żeby w pełni zabronić wesel oraz dużych uroczystości rodzinnych? A może wprowadzić takie zasady tylko w strefach najbardziej zagrożonych? Jakie jest Wasze zdanie?

Przykre wiadomości z Mazowsza, jest źle. Strefa czerwona i żółta w województwiePrzykre wiadomości z Mazowsza, jest źle. Strefa czerwona i żółta w województwieCzytaj dalej

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.| www.wawainfo.pl - wejdź po najważniejsze informacje ze stolicy.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Aż trudno uwierzyć własnym oczom. Wiadomości TVP bez skrupułów, grafika przejdzie do historii
  2. Szokujące nagranie niczym z filmu akcji - Funkcjonariusze wywlekli kierowcę z auta
  3. Z ostatniej chwili: cysterna uderzyła w bariery na S8. Są bardzo duże utrudnienia
  4. Karolina z zazdrości zabiła narzeczonego na weselu. Tragiczny finał zabawy pod Warszawą
  5. Porażająca wizja Krzysztofa Jackowskiego. Jasnowidz przepowiada ogromne niebezpieczeństwo
  6. Była w jednej celi z mamą Madzi. Ujawniła, co współosadzone robiły z Katarzyną W.
Przykre wiadomości z Mazowsza, jest źle. Strefa czerwona i żółta w województwiePrzykre wiadomości z Mazowsza, jest źle. Strefa czerwona i żółta w województwieCzytaj dalej

Następny artykułNie przegap i subskrybuj nas na Google News:Obserwuj nas na Google News Google News