Warszawska galeria ominie zakaz handlu. Będzie czynna w niedzielę 8 marca

Autor Mateusz Dolak - 4 Marca 2020
Galeria Północna otwarta w niedzielęŹródło: Pixabay

Niedziel bez zakazu handlu jest tylko kilka w ciągu roku. Mimo, że niedziela 8 marca jest objęta zakazem, jedna z galerii w Warszawie będzie otwarta. Za kasą sklepów staną ich właściciele, a klienci będą mogli je odwiedzić. | wawainfo.pl - stolica informacji.

50 sklepów

Jak podaje portal Wiadomości Handlowe, w niedzielę 8 marca zakupy zrobimy w ponad 50 sklepach i salonach usługowych w Galerii Północnej. To dwukrotnie więcej niż zwykle, bo oprócz lokali, które są zwolnione z zakazu - czynne będą też sklepy takich marek jak: Cholewiński, Lee Wrangler, LeeCooper, Levi`s, Karl Lagerfeld, Tatuum, Tea&Tea, Samsung Brand Store, Junior, Galeria Milano, M&M Gold, Betito, Mydlarnia u Franciszka, MyShop, Saffiano, Szpileczka, a także kwiaciarnia Tajemniczy Ogród. Na klientów czekać będą też salony urody: Hair Styling Team, Time for Wax, Kray Grey, City Wash. Otwarte będzie również studio Egurrola Dance Studio czy klub Olympic Fight Club.

Skradziono kota ze schroniska w Warszawie. Musi pilnie wrócić, ma chorobę, potrzebuje leczeniaSkradziono kota ze schroniska w Warszawie. Musi pilnie wrócić, ma chorobę, potrzebuje leczeniaCzytaj dalej

Niedziela handlowa

To pierwsza tego typu akcja w Polsce. Organizatorzy nazwali je hasłem "handlowa niehandlowa". - Od samego początku staramy się działać niestandardowo oraz realizować wyróżniające się na rynku projekty, przynoszące wymierne korzyści zarówno klientom, jak i naszym najemcom. W myśl tej koncepcji powstała właśnie "Handlowa niehandlowa". Tego dnia na terenie naszego centrum otwartych będzie ponad 50 sklepów i salonów usługowych, w tym również znanych i cenionych marek - komentuje w rozmowie z portalem Wiadomości Handlowe Emilia Szkudlarek, marketing director Galerii Północnej. W dni objęte zakazem handlu, galerię odwiedza średnio 10 tysięcy osób.

Czekamy na wasze informacje

wawainfo.pl - to nowy portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Uwielbiana aktorka zrobiła niemożliwą rzecz na pogrzebie Królikowskiego. Nigdy nie widzieliśmy takiego zachowania
  2. TVP w piękny sposób uhonoruje Pawła Królikowskiego. Znamy plan prezesa
  3. Fałszywe dentystki leczyły pacjentów. Wyrywały zęby bez uprawnień
  4. Nowe rozkłady jazdy autobusów po otwarciu metra na Woli. Co się zmieni?
  5. Mężczyzna zasnął na podłodze tramwaju. Po przyjeździe straży miejskiej okazało się, że to nie jedyne co zrobił
  6. Wbiła łodygę róży w ziemniaka i posadziła. Oniemiała widząc co wyrosło po 7 dniach
Tutaj badają koronawirusa w Polsce. Wyjątkowe zdjęcia laboratorium PZH od środkaTutaj badają koronawirusa w Polsce. Wyjątkowe zdjęcia laboratorium PZH od środkaCzytaj dalej

Następny artykuł