Pilna akcja służb w Warszawie. Na miejscu pirotechnicy i straż pożarna. Do ambasady Izraela przyszła tajemnicza paczka.

Autor Mateusz Dolak - 17 Lipca 2020
pirotechnikŹródło: Policja

Straż pożarna, pirotechnicy oraz policja zostali wezwani do ambasady Izraela w Warszawie. Placówka otrzymała paczkę, której się nie spodziewała.

Akcja służb w ambasadzie Izraela

Pracownicy placówki dyplomatycznej zawiadomili stołeczną policję o paczce, która nie była adresowana bezpośrednio do ambasady Izraela - Na miejscu niezwłocznie pojawili się funkcjonariusze, pirotechnicy - przekazała Edyta Adamus z Komendy Stołecznej Policji. Na miejscu pojawili się też strażacy, którzy zabezpieczali akcję policji. Funkcjonariusze zamknęli ulicę przy której znajduje się ambasada. - W związku z zablokowanym przejazdem ul. Krzywickiego/Filtrowa autobusy kierowane są objazdami - informował Zarząd Transportu Miejskiego.

Dzisiaj grzeje:
1. Wyciekła poufna rozmowa Andrzeja Dudy. O krok od skandalu, służby już w akcji
2. NBP z fatalnymi prognozami dla Polaków. Niedługo mogą zacząć masowo tracić pracę, powód jest jeden

Na miejscu było pięć zastępów straży pożarnej

- Zgłoszenie wpłynęło do nas około godziny 9.00. Sprawa dotyczyła podejrzanej paczki nadesłanej do ambasady Izraela - przekazał kpt. Wojciech Kapczyński ze stołecznej straży pożarnej. Na miejsce straż pożarna rozdysponowała pięć zastępów, w tym ekipę chemików, którzy po zakończonych działaniach policjantów i pirotechników zbadali paczkę pod kątem bezpieczeństwa chemicznego, biologicznego, ekologicznego oraz radiologicznego. - Nie stwierdziliśmy żadnego niebezpieczeństwa - dodaje kpt. Wojciech Kapczyński. Akcja funkcjonariuszy została zakończona po kilkunastu minutach.

Media przed chwilą obiegła smutna wiadomość. Nie żyje Andrzej StrzeleckiMedia przed chwilą obiegła smutna wiadomość. Nie żyje Andrzej StrzeleckiCzytaj dalej

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.| www.wawainfo.pl - wejdź po najważniejsze informacje ze stolicy.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Człowiek Kaczyńskiego publicznie bezwzględnie skrytykował Wiadomości TVP. Na Nowogrodzkiej zrobi się gorąco
  2. Koszmarny wypadek pod Radomiem. Z BMW nic nie zostało
  3. Smutne wieści z diecezji na Mazowszu. Dwóch księży nie żyje, byli chorzy na COVID-19
  4. Ogromne zamieszanie pod ambasadą. Dwie grupy obcokrajowców, interwencja policji
  5. Niespodziewana decyzja w sprawie Andrzeja Dudy. Prezydent może być zaprzysiężony na stadionie Narodowym
  6. Czarne chmury nad Agatą Dudą? Pojawił się oficjalny wniosek
Koronawirus w przedszkolu. Placówka w Radomiu zamkniętaKoronawirus w przedszkolu. Placówka w Radomiu zamkniętaCzytaj dalej

Następny artykuł
Nie przegap i subskrybuj nas na Google News:Obserwuj nas na Google News Google News