Ogromne zbiegowisko nad jeziorem w Warszawie. Nagle zebrał się tłum ludzi. Co się tam wydarzyło?

Autor Karolina Kraushar - 23 Czerwca 2020
Wielkie zbiegowisko nad Balatonem. Co się tam wydarzyło?Źródło: Aleksandra Leszczyńska

Kilkudziesięciu gapiów we wtorek wieczorem zebrało się nad jeziorem Balaton. Kilka minut później na miejscu pojawiła się także policja i straż miejska. Tłum ludzi zaniepokoił mieszkańców Gocławia, którzy przez okno robili zdjęcia tego co się działo. Okazało się, że przechodniów zatrzymał niecodzienny widok.

Tłum ludzi nad Balatonem

- Co się tam stało nadzwyczajnego? - zapytała zdziwiona Pani Kasia zamieszczając na Facebooku zdjęcia tłumu nad Balatonem. 23 czerwca około godziny 20.00 kilkudziesięciu przechodniów zebrało się nagle przy brzegu. Na miejscu pojawiła się nawet policja oraz straż miejska zaniepokojona tak dużym zgromadzeniem. W komentarzach pod postem pojawiały się podejrzenia, że być może bóbr wyskoczył z wody i zaskoczył przechodniów. Okazało się jednak, że nie bóbr, a ogromnej wielkości ryba przykuła uwagę mieszkańców Gocławia.

ryba

Dzisiaj grzeje:
1. Nagłe oświadczenie. Szumowski powiedział, kiedy wróci obowiązek noszenia maseczek
2. O spacerze zapomnij, wraca zakaz wstępu do lasów. Na razie w jednym z województw

Zbiegowisko na Gocławiu

Nie wszyscy jednak byli zachwyceni tak dużym zbiegowiskiem. Część komentujących zwróciła uwagę, że gapie nie mają na sobie maseczek i przez swoją lekkomyślność gromadząc się w tłumie mogą doprowadzić do rozprzestrzenienia się koronawirusa. - I cyk Covid na Balatonie - napisała pod postem Karolina. - No tak ludzie na kwarantannie zaczęli dokarmiać rybki z nudów i teraz będziemy mieli swojego potwora z Gocławia - podsumowała sytuację Lari.

Nagłe oświadczenie ministerstwa zdrowia. Sklepy nie będą obsługiwały klientów bez maseczek?Nagłe oświadczenie ministerstwa zdrowia. Sklepy nie będą obsługiwały klientów bez maseczek?Czytaj dalej

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Padła kluczowa deklaracja ministerstwa. Ważne informacje dla wszystkich uczniów, chodzi o naukę od września
  2. Skąpo ubrana gwiazda polskiego sportu chwali się swoim ciałem na Instagramie. Pokazała naprawdę dużo (FOTO)
  3. Policja prosi o pomoc w identyfikacji. Ciało mężczyzny wyłowiono z Wisły
  4. Rząd wprowadza nowy obowiązek. Kierowcy muszą się dostosować, zostało mało czasu
  5. Cała Polska szuka zaginionego szopa. Wysoka nagroda dla znalazcy. Widziałeś tego słodziaka?
  6. Widzieliśmy na własne oczy. Grób Królikowskiego po 4 miesiącach od śmierci jest w porażającym stanie
Poważny wypadek na Mazowszu. Kierowca volkswagena potrącił pracowników budowy. Cztery osoby rannePoważny wypadek na Mazowszu. Kierowca volkswagena potrącił pracowników budowy. Cztery osoby ranneCzytaj dalej

Następny artykułNie przegap i subskrybuj nas na Google News:Obserwuj nas na Google News Google News