Znów się zaczęło. Dramatyczna sytuacja w Warszawie. Samochody toną na ulicach

Autor - 18 Czerwca 2020
Zalane uliceŹródło: wawainfo.pl

Nagła nawałnica nad Warszawą zalewa ulice w Warszawie. Do naszej redakcji dostajemy filmy i zdjęcia zalanych samochodów i nieprzejezdnych dróg. Otrzymaliśmy nagranie od naszego czytelnika, na którym widać jak samochody na ulicy Magazynowej dosłownie toną w kilkucentymetrowych strumieniach wody, które płyną wzdłuż ulicy. Na Ochocie woda zalewa bibliotekę, jej pracownicy próbują ratować zbiory.

Ulica Magazynowa tonie

Na filmiku, który przesłał nam czytelniczka dokładnie widać, jak woda zalewa ulice Magazynową. Zaparkowanym przy ulicy samochodom woda sięga już do połowy kół. Na filmie widać, że kierowca samochodu ma problem, by bezpiecznie przejechać przez zalaną drogę.

Dzisiaj grzeje:
1. Niepokojące wyniki najnowszych badań. Polacy znów kombinują. Konsekwencje mogą być surowe
2. Jeden z urzędów wznawia pracę od poniedziałku. Inspektorzy mogą zapukać także do ciebie

Woda zalewa bibliotekę

Na kolejnym filmie, który otrzymaliśmy, pokazane jest, jak woda zalewa bibliotekę na Ochocie. Przez przemoknięty już sufit do pomieszczeń biblioteki przy ulicy Grójeckiej wlewa się woda. W pomieszczeniach porozstawiane są wiadra i mopy, a z sufitów odpadają kolejne zamoczone kasetony.

Zobacz wideo

Kolejna burza nad Warszawą

Burze, które przechodzą nad Warszawą, niosą ze sobą obfite opady deszczu i porywiste wiatry. Ich skutkami są powyrywane drzewa, zalane ulice i gospodarstwa. Z powodu ulewy na Mazowszu zalane zostały drogi w Otwocku i Legionowie. Tylko podczas minionej doby strażacy odnotowali 455 interwencji na terenie Mazowsza. W samej stolicy strażacy interweniowali 124 razy. Sytuację można śledzić na bieżąco z naszym raportem.

Zobacz wideo

Strażnicy miejscy przeżyli chwile grozy. Łoś biegał pomiędzy autamiStrażnicy miejscy przeżyli chwile grozy. Łoś biegał pomiędzy autamiCzytaj dalej

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.| www.wawainfo.pl - wejdź po najważniejsze informacje ze stolicy.

Tragiczny wypadek. Zginęło 9-letnie dzieckoTragiczny wypadek. Zginęło 9-letnie dzieckoCzytaj dalej

Następny artykuł
Nie przegap i subskrybuj nas na Google News:Obserwuj nas na Google News Google News