Ciężkie powroty z długiego weekendu. Gigantyczne korki pod Warszawą, stoi się kilkadziesiąt minut

Autor Julian Bakuła - 14 Czerwca 2020
korkiŹródło: policja

Na drogach wjazdowych do Warszawy utworzyły się ogromne korki. Warszawiacy wracają z długiego weekendu, nadmiar samochodów zaburza płynność ruchu, a pośpiech i nerwy nie sprzyjają bezpieczeństwu na drogach. Zakorkowane są odcinki na trasach S7, S8 i S17. Zatory powstały także na autostradzie A2.

Korki do Warszawy po weekendzie

Boże Ciało i następujący po nim długi weekend były dla wielu warszawiaków okazją do dłuższego wyjazdu. W niedzielę (14.06) większość z nich wraca do stolicy, co skutkuje zatorami na trasach wjazdowych do Warszawy. Nadmiar samochodów zaburza płynność ruchu na drogach. Pośpiech i nerwy mogą z kolei prowadzić do lekkomyślności, przez co nietrudno o wypadki. Prędko zatem pojawiły się zatory na trasach S7 od Gdańska, S8 od Wyszkowa i S17 w pobliżu Lubic. W korku stać muszą także kierowcy na autostradzie A2 w pobliżu Marysina.

Zmiany w wypłacie pieniędzy. Będą limity i ograniczenia. Co się zmieni?Zmiany w wypłacie pieniędzy. Będą limity i ograniczenia. Co się zmieni?Czytaj dalej

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.| www.wawainfo.pl - wejdź po najważniejsze informacje ze stolicy.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wielki strajk, młodzi ludzie mają dość i wyszli na ulicę. Co się wydarzyło? "Ani policja, ani prezydent nie zareagowali"
  2. Justyna Żyła zadziwiła wszystkich. Została przyłapana z przystojnym mężczyzną. Piotr umrze z zazdrości
  3. Zaskakująca deklaracja prezydenta Warszawy. Na antenie Polsatu powiedział co będzie z ulicą Lecha Kaczyńskiego
  4. Mazowsze w czołówce nowych zakażeń koronawirusem. Kilkanaście nowych przypadków w Warszawie
  5. Andrzej Duda w trasie. Auto SOP uderzyło w pojazd z rodziną z dziećmi
  6. Dotarliśmy do rodziny, która brała udział w programie "Nasz nowy dom". Wyznali wszystkie tajemnice
Tragiczne wiadomości z Mazowsza. Wypadek w elektrowni, nie żyje młody mężczyznaTragiczne wiadomości z Mazowsza. Wypadek w elektrowni, nie żyje młody mężczyznaCzytaj dalej

Następny artykuł
Nie przegap i subskrybuj nas na Google News:Obserwuj nas na Google News Google News