Koszmar w lesie w Warszawie. Napadli, pobili i okradli młodszego chłopca

Autor Julian Bakuła - 14 Czerwca 2020
Napad na chłopcaŹródło: Białołęka Platforma Sąsiedzka/ facebook

W sobotę (13.06) na Białołęce, w lesie przy Leśnej Polanki, doszło do rozboju. Dwaj mężczyźni w wieku 17-18 lat napadli, pobili i okradli dużo młodszego chłopaka, który miał być tam w towarzystwie znajomego. Sprawcy podeszli do chłopców i zażądali od nich 2 zł. Gdy jeden z nich wyciągnął portfel, został przez nich uderzony. Przewrócił się. Kobieta będąca świadkiem zdarzenia próbowała interweniować, robiła również zdjęcia, lecz to nie powstrzymało napastników. Możliwe, że byli pod wpływem środków odurzających.

Napad na chłopca

Na facebookowej grupie BIAŁOŁĘKA - Platforma Sąsiedzka pojawił się opis wstrząsającego zdarzenia. W sobotę (13.06) tuż przed godziną 18 miało tam dojść do rozboju. Dwóch mężczyzn w wieku około 17-18 lat napadło na dużo młodszego chłopaka. Sprawcy mieli go pobić i okraść. Poszkodowanemu towarzyszyć miał znajomy. "Poprosili tych młodszych o 2 zł, kiedy jeden z nich wyjął portfel, zaczął bić tego młodszego... Niestety nawet moja interwencja słowna i robienie zdjęć nie dało rezultatu, tak mocno uderzył chłopca, że się przewrócił i zabrał portfel..Biegłam za nim, krzyczałam złodzieje... Uciekł... " - czytamy w opisie zdarzenia. - Wczoraj wpłynęło do nas zgłoszenie dotyczące rozboju przy ulicy Strumykowej 40d. Będą w tej sprawie przesłuchiwani świadkowie, będziemy również sprawdzać monitoring - informuje sierż.szt. Irmina Sulich z KRP VI.

Dzisiaj grzeje:
1. Porażające odkrycie w sortowni odpadów. Nie żyje noworodek, ciało przyjechało ze śmieciami
2. Żabka pilnie wycofuje jeden z produktów. Okazał się niebezpieczny dla zdrowia

Kobieta próbowała interweniować

Kobieta będąca świadkiem zdarzenia próbowała interweniować. "Próbowałam rozmawiać, rozdzielić nie udało się.. Ewidentnie byli pod wpływem jakiś środków... Biegłam... krzyczałam... Uciekli..." - relacjonuje. Teraz apeluje o pomoc innych członków grupy BIAŁOŁĘKA - Platforma Sąsiedzka. Sprawcy mieli nosić jasne, szare koszulki. Na zdjęciach nie widać ich twarzy. Kobieta nie traci jednak nadziei.

Bezczelna kradzież na Bezczelna kradzież na "kolec". Złodzieje mieli pecha, nie przewidzieli kto ich obserwujeCzytaj dalej

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.| www.wawainfo.pl - wejdź po najważniejsze informacje ze stolicy.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Polska aktorka obraźliwie i kontrowersyjnie do Andrzeja Dudy. Puściły jej nerwy, bo boi się, że jest do "odstrzału"
  2. Anna Lewandowska dodała nowe zdjęcie, ale fani zwrócili uwagę tylko na jeden szczegół. Jest zdumiewający
  3. Nieprawdopodobne słowa o Mateuszu Morawieckim w programie na żywo. Prowadząca zdębiała
  4. Rodzina Lewandowskich znowu się powiększyła? Zdjęcie wywołało lawinę spekulacji (FOTO)
  5. Andrzej Duda w trasie. Auto SOP uderzyło w pojazd z rodziną z dziećmi
  6. Trzy ogniska koronawirusa w jednym województwie. Sytuacja jest bardzo zła
Koronawirus w żłobku. Zakażonych 12 dzieci i 11 rodzicówKoronawirus w żłobku. Zakażonych 12 dzieci i 11 rodzicówCzytaj dalej

Następny artykuł
Nie przegap i subskrybuj nas na Google News:Obserwuj nas na Google News Google News