"Apokaliptyczna" chmura nad Warszawą. Zbliża się potężna nawałnica

Autor Mateusz Dolak - 10 Lipca 2020
burza w WarszawieŹródło: wawainfo.pl

Nad Warszawą zawisły burzowe chmury. Nasz czytelnik wysłał nam zdjęcie z centrum, na którym widać, że nad stolicę nadchodzi nawałnica. Przypominamy, że RCB ostrzegało od rana o możliwych ulewach, silnym wietrze oraz gradzie. IMGW wydało ostrzeżenia drugiego stopnia dla Warszawy, Mazowsza i kilku województw w Polsce.

Apokaliptyczna chmura

- Taka chmura przed chwilą w centrum w okolicach Pałacu Kultury i Nauki - napisał czytelnik Wawa Info, który przesłał nam zdjęcia. - Zanosi się na ogromną nawałnicę - dodał. Jak pisaliśmy na naszym portalu, Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał ostrzeżenie drugiego stopnia przed burzami i gradem dla kilku województw. Synoptycy przewidują, że sytuacja pogodowa uspokoi się dopiero nad ranem w sobotę. Burzom na Mazowszu ma towarzyszyć silny wiatr, który osiągnie nawet 110 km/h. Miejscami może spaść do 30 mililitrów wody.

Dzisiaj grzeje:
1. Bródno 1000 lat temu. Rekonstrukcja 3D zapiera dech w piersiach
2.Jest haczyk w dzisiejszym głosowaniu. Uważaj, łatwo możesz unieważnić swój głos

"O matko, wszystko fruwa"

Namiastkę nawałnicy w Warszawie mieliśmy w piątek po godzinie 15. Nad stolicą przeszła pięciominutowa burza. Na Wawa Info pisaliśmy o zjawisku na Tarchominie. Silny wiatr dosłownie w kilka sekund zwiał cały warzywniak. A przez kilka minut w powietrzu unosiły się wielkie płyty styropianu z budowy przy ulicy Światowida. Robotnicy, którzy właśnie pracowali ze stopniem nie zdążyli go zabezpieczyć. Wszystko wydarzyło się tak szybko, że nie było szans uchronić materiału przez wiatrem.

Jasnowidz Jackowski aż złapał się za głowę. Wszystko niedługo się zacznie. Najnowsza przepowiednia jest porażającaJasnowidz Jackowski aż złapał się za głowę. Wszystko niedługo się zacznie. Najnowsza przepowiednia jest porażającaCzytaj dalej

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Hanna Lis apeluje do wyborców, niepokojące doniesienia. "Należy wzywać policję"
  2. Kamil Stoch nie zarabia wyłącznie na sporcie. Dochodowy biznes pomogła mu rozkręcić kochająca żona
  3. IMGW ostrzega, burze ponownie wrócą nad Mazowsze. Znów będzie niebezpiecznie
  4. GIS wycofuje kolejny produkt. Groźna bakteria w hamburgerach
  5. Policja apeluje o pomoc, sytuacja jest poważna. Zaginął 85-letni mężczyzna. Widziałeś go?
  6. Dziewczynka wsadziła rękę do rury wystającej z ziemi. Wyjęła z niej coś, co wprawia w osłupienie
Z ostatniej chwili: opancerzony wóz zderzył się z busem. Duże utrudnienia na S8Z ostatniej chwili: opancerzony wóz zderzył się z busem. Duże utrudnienia na S8Czytaj dalej

Następny artykuł