Ewakuowano Sąd Najwyższy i IPN w Warszawie. Akcja służb na miejscu

Autor - 9 Lipca 2020
zdjęcie ilustracyjneŹródło: Wikipedia, By Mariochom - Own work, CC BY-SA 4.0

Trwa ewakuacja Sądu Najwyższego i IPN przy placu Krasińskich. Na miejsce znajduje się kilkanaście radiowozów policji. Jak przekazała nam sierż. sztab. Anna Wójcik z Komendy Stołecznej Policji na miejscu prowadzone jest obecnie sprawdzenie pirotechniczne.

Ewakuacja na placu Krasińskich

Przed godziną 9.00 do policji wpłynęło zgłoszenie, które dotyczyło podłożenia ładunku wybuchowego, w budynku Sądu Najwyższego i Instytutu Pamięci Narodowej przy placu Krasińskich. Na miejscu trwają czynności służb. Ruch na placu Krasińskich został zamknięty. Autobusy linii 116, 178, 503 i 518 zostały skierowane na trasy objazdowe. Mundurowi nie podają szczegółów swoich działań. Z wpisów na Twitterze dowiadujemy się, że sędziowie i pracownicy opuścili budynek. Na miejscu jest wielu funkcjonariuszy. Policyjne auto blokuje wjazd na Plac Krasińskich od strony północnej. Z kolei od Świętojerskiej policja zagrodziła chodnik taśmą.

Dzisiaj grzeje:
1. Tragiczny finał pożaru. Porażające odkrycie strażaków
2. 80 złotych i L4 w kilka minut. W internecie kwitnie handel zwolnieniami chorobowymi na żądanie

Strażacy pomagają policji

Na placu Krasińskich są również strażacy, którzy pomagają policji. - Na miejsce został zadysponowany jeden zastęp straży pożarnej w celu zabezpieczenia działań stołecznej policji - powiedział w rozmowie z Wawainfo.pl asp. sztab. Łukasz Płaskociński z warszawskiej straży pożarnej.

Policja apeluje o pomoc, sytuacja jest poważna. Zaginął 85-letni mężczyzna. Widziałeś go?Policja apeluje o pomoc, sytuacja jest poważna. Zaginął 85-letni mężczyzna. Widziałeś go?Czytaj dalej

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.| www.wawainfo.pl - wejdź po najważniejsze informacje ze stolicy.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. W końcu, Jarosław Kaczyński niestety będzie musiał przeprosić. Zapadł prawomocny wyrok sądu, który go do tego zmusi
  2. Kibice zostali zapytani o to, na kogo zagłosują w wyborach prezydenckich w Polsce. Jednoznaczny wybór, znaczna przewaga
  3. IMGW ostrzega, burze ponownie wrócą nad Mazowsze. Znów będzie niebezpiecznie
  4. GIS wycofuje kolejny produkt. Groźna bakteria w hamburgerach
  5. Policja apeluje o pomoc, sytuacja jest poważna. Zaginął 85-letni mężczyzna. Widziałeś go?
  6. Ministerstwo nagle wprowadza ważną zmianę. Wszystko zacznie się już 11 lipca
Wulgarne napisy w redakcji Wulgarne napisy w redakcji "Faktów". Wandale zniszczyli co się dałoCzytaj dalej

Następny artykuł
Nie przegap i subskrybuj nas na Google News:Obserwuj nas na Google News Google News