Ogromna tragedia na wakacjach w Polsce. Nie żyją, nic nie dało się zrobić

Autor - 27 Lipca 2020
jezioro CzerniakowskieŹródło: Wikipedia, Adrian Grycuk , Praca Własna, CC

Wakacje skończyły się dla nich tragicznie. W niedzielę nad ranem dwóch mężczyzn utonęło w Jeziorku Czerniakowskim. Bezwładnie unoszące się ciało na wodzie dostrzegł jeden z przechodniów. Po przyjeździe służb na miejsce zdarzenia i wstępnych oględzinach ustalono, że na brzegu znajdują się dwa komplety ubrań. Funkcjonariusze podejrzewali, że z mężczyzną mogła być druga osoba. Dalsze działania służb doprowadziły do odkrycia ciała drugiego mężczyzny. Obecnie policja ustala tożsamość mężczyzn.

Wakacje skończyły się tragicznie

Wakacje dla dwóch mężczyzn skończyły się tragicznie. W niedzielę nad ranem spacerujący w okolicy Jeziorka Czerniakowskiego przechodzień dostrzegł zwłoki unoszące się na wodzie. - Zgłoszenie w sprawie unoszącego się ciała mężczyzny wpłynęło około godziny 5:00. Na miejscu zdarzenia niezwłocznie pojawiły się służby ratunkowe, straż pożarna oraz policje - poinformowała st. sierż. Joanna Szulc z policji na Mokotowie.

Dzisiaj grzeje:
1. Najpierw uderzyła choroba, później śmierć. Tragedia córki Pazury i jego całej rodziny boli do dzisiaj
2. Potężna ulewa na Mazowszu. Miejscowość dosłownie płynie, wszystko zalane
3. Bankomat przy aptece był niedopuszczalny. Błąd WIF kosztował 3 lata

Podejrzewano, że mogła utonąć druga osoba

- Podczas prowadzonych przez policję oględzin miejsca zdarzenia odkryto dwa komplety ubrań. Funkcjonariusze podejrzewali, że druga osoba również mogła utonąć - powiedziała st. sierż. Joanna Szulc. Przypuszczenia mundurowych potwierdziły się, kilkanaście minut później odnaleziono ciało drugiego mężczyzny. - Obecnie policja ustala tożsamość mężczyzn, którzy utonęli w Jeziorku Czerniakowskim - dodała funkcjonariuszka.

Przechodzień spojrzał, co wyrosło na trawniku i od razu wezwał służby. Złapali się za głowy widząc, z czym mają do czynieniaPrzechodzień spojrzał, co wyrosło na trawniku i od razu wezwał służby. Złapali się za głowy widząc, z czym mają do czynieniaCzytaj dalej

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.| www.wawainfo.pl - wejdź po najważniejsze informacje ze stolicy.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Łukasz Szumowski przyłapany na wakacjach. Co on robi? Nie wiedział, że robią mu zdjęcia
  2. Wiadomości TVP ostatecznie przesadziły? Podobnej krytyki jeszcze nie było, nerwy puściły nawet w KRRiT
  3. Zdjęcia - Polonez powróci na polskie drogi. Wygląda obłędnie. Jeden szczegół zaskakuje
  4. Uwaga kierowcy, zabierają prawa jazdy na potęgę. Możesz je stracić nie tylko za prędkość
  5. Wystarczyła chwila, dwóch mężczyzn spadło z wysokości. Nieszczęśliwy wypadek na budowie
  6. Karambol w centrum Warszawy. Ogromne utrudnienia
  7. Martyna Wojciechowska pokazała zdjęcie, fanki w euforii. Wszystko się potwierdziło
Trzaskowski zapowiada bardzo ważną zmianę w Warszawie. W końcu się stanie, będzie ulica Lecha Kaczyńskiego w WarszawieTrzaskowski zapowiada bardzo ważną zmianę w Warszawie. W końcu się stanie, będzie ulica Lecha Kaczyńskiego w WarszawieCzytaj dalej

Następny artykuł
Nie przegap i subskrybuj nas na Google News:Obserwuj nas na Google News Google News