Co się dzieje w metrze w Warszawie? Zamknięto sześć stacji, utrudnienia na obu liniach

Autor Mateusz Dolak - 22 Marca 2020
Utrudnienia w metrze Źródło: ZTM

Utrudnienia na obu liniach w metrze. Zamknięta jest stacja rondo Daszyńskiego na drugiej linii, na pierwszej pociągi nie kursują pomiędzy Wilanowską a Świętokrzyską.

Utrudnienia na M1

Jak informuje rzeczniczka metra, na pierwszej linii utrudnienia spowodowane są pościgiem policyjnym. - Na stacji Metro Politechnika doszło do zatrzymania pacjenta, który prawdopodobnie uciekł ze szpitala. Przystanek jest zamknięty i będzie dezynfekowany. Ze wstępnych ustaleń wynika, że tylko policjanci mieli styczność z tą osobą. Zatrzymany został przewieziony do szpitala - podała Anna Bartoń. (O AKCJI POLICJI NAPISALIŚMY TUTAJ) Zarząd Transportu Miejskiego informuje, że z pociągi linii metra M1 kursują w dwóch pętlach. Od Kabat do Wilanowskiej, oraz od Świętokrzyskiej do Młocin. Zamknięte są stacje: Wierzbno, Racławicka, Pole Mokotowskie, Politechnika, Centrum.

Utrudnienia na drugiej linii

Na stronie Warszawskiego Transportu Miejskiego czytamy też o utrudnieniach na drugiej linii metra. - Zamknięta dla pasażerów została stacja metra RONDO DASZYŃSKIEGO. Pociągi linii metra M2 kursują na trasie skróconej: TROCKA – … – RONDO ONZ - podaje WTP. Jak mówi Bartoń, tu również trwa akcja policji. Przyczyną jest jednak sprawdzenie pirotechniczne. - Ktoś pozostawił bagaż - podsumowuje rzeczniczka metra.

Koronawirus. Pierwsza ofiara śmiertelna na Mazowszu. Nie żyje zakażony kierowca PKS GrójecKoronawirus. Pierwsza ofiara śmiertelna na Mazowszu. Nie żyje zakażony kierowca PKS GrójecCzytaj dalej

Czekamy na wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Bardzo smutne. Wiadomo, co dzieje się z noworodkiem zmarłej 27-letniej Polki, która miała koronawirusa
  2. Lekarze dostaną wytyczne, których zakażonych nie ratować. Druzgocące doniesienia z zagranicznego kraju
  3. Koronawirus. Pierwsza ofiara śmiertelna na Mazowszu. Nie żyje zakażony kierowca PKS Grójec
  4. Koronawirus w Polsce i na Mazowszu. Kolejne bariery przekroczone
  5. Wybuch w kamienicy w Pruszkowie. Strażacy ewakuowali 18 osób, jedna jest ranna
  6. Liść laurowy jest nie tylko jedną z najzdrowszych przypraw świata. Ma też inne super działanie
Wypadek w metrze. Mężczyzna pod pociągiem, cztery stacje zostały zamknięteWypadek w metrze. Mężczyzna pod pociągiem, cztery stacje zostały zamknięteCzytaj dalej

Następny artykuł