Dachowanie samochodu na S8. Uwaga na duże utrudnienia

Autor Mateusz Dolak - 10 Maja 2020
korek na S8Źródło: zdjęcie ilustracyjne

Zderzenie dwóch pojazdów na trasie S8 w Warszawie. Jak podaje straż pożarna, jeden z samochodów dachował. Są duże utrudnienia w ruchu w kierunku Poznania, służby zablokowały dwa pasy | www.wawainfo.pl - najnowsze informacje ze stolicy.

Korek na S8

Z komunikatu Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad wynika, że utrudnienia są na odcinku pomiędzy węzłem Lazurowa i węzłem Konotopa. - Zablokowany jest pas prawy oraz środkowy. Ruch odbywa się pasem lewym - podaje GDDKiA. Na miejscu są policja i trzy zastępy straży pożarnej. - Jeden z samochodów dachował. Nie było osób poszkodowanych - poinformował z kolei st. kpt. Kazimierz Jaworski z jednostki straży pożarnej dla powiatu Warszawa-Zachód.

Ostatnie godziny na przelew i wypłatę gotówki. Za chwilę banki zablokują tę możliwośćOstatnie godziny na przelew i wypłatę gotówki. Za chwilę banki zablokują tę możliwośćCzytaj dalej

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Rząd wprowadzi kolejne zmiany? Minister zdradza ważne szczegóły
  2. Wielki talent będzie reprezentował Polskę. Już nauczył się naszego hymnu
  3. Kierowca zaparkował na środku ulicy. Ludziom puściły nerwy
  4. Ogród Botaniczny będzie czynny, ale pod pewnymi obostrzeniami. Znamy datę otwarcia
  5. Protest w centrum Warszawy. Ranni policjanci, uszkodzone radiowozy, kilkudziesięciu zatrzymanych
  6. Zatrważające słowa Krystyny Pawłowicz ws. przyszłości naszego kraju. Wzywa do modlitwy, o co chodzi?
Niepokojąca wizja Jasnowidza Jackowskiego. Przewidział protesty, co będzie dalej?Niepokojąca wizja Jasnowidza Jackowskiego. Przewidział protesty, co będzie dalej?Czytaj dalej

Następny artykuł
Nie przegap i subskrybuj nas na Google News:Obserwuj nas na Google News Google News