Warszawa. Uwaga na duże utrudnienia. Będą objazdy i zamknięte ulice

Autor Alicja Guz - 19 Września 2020
utrudnienia w weekendŹródło: um.warszawa.pl

Utrudnienia na drogach czekają w weekend mieszkańców stolicy. Powodem są głównie prowadzone prace remontowe. Sprawę weekendowych podróży komplikują także zaplanowane zgromadzenia. Warszawiacy muszą przygotować się na jazdę po wyznaczonych objazdach oraz zmiany w komunikacji miejskiej.

Utrudnienia na ulicy Czerniakowskiej

Utrudnienia na ulicy Czerniakowskiej rozpoczęły się już w piątek o godzinie 22. Do poniedziałku (21 września), do godz. 4:00 wyłączony z ruchu będzie fragment ulicy Czerniakowskiej przed skrzyżowaniem z ulicą Ludną (na wysokości Szpitala Klinicznego im. W. Orłowskiego). Co ważne, objazd będzie prowadził ulicą Rozbrat do ulicy Górnośląskiej. Prace w tym miejscu związane są ze zmianami na ul. Ludnej, które przygotowują drogowcy z Zarządu Dróg Miejskich. Chodzi między innymi o zmianę przekroju ulicy na odcinku od Czerniakowskiej do Solca na jednopasmowy. W ten sposób uda się wygospodarować przestrzeń pod dodatkowe miejsca postojowe.

utrudnienia na Czerniakowskiej

Dzisiaj grzeje:
1. Ojciec zapomniał dzieci z pociągu. Rozpaczliwy apel, są poszukiwane
2. Wezwanie do zapłaty za wezwaniem, wnioski się sypią. Pierwsi już dostali należne pieniądze
3. GIS właśnie wydał pilne ostrzeżenie, konsekwencje mogą być tragiczne. Wiele osób uwielbia produkt

Prace na Prace na ulicy L. Berensona

W sobotę 19 września zwężony będzie odcinek ulicy L. Berensona pomiędzy ulicami Kąty Grodziskie a Olsztyńską. W tym czasie będzie tam obowiązywał ruch jednokierunkowy (w stronę Ostródzkiej). Co więcej, zamknięty będzie też wyjazd z ulicy Skarbka z Gór na ulicę Berensona, a objazd zostanie poprowadzony ulicami: Ostródzka, Astrowa, Skarbka z Gór, Jesiennych Liści, Głębocka lub Ostródzka, Zdziarska, Kąty Grodziskie. Również komunikacja miejska pojedzie objazdami. Dla autobusów linii 132 (tylko w kierunku pętli Grodzisk) i 234 (tylko w kierunku pętli Augustów) – od ul. Ostródzkiej – będzie obowiązywała trasa biegnąca ulicami: L. Berensona – Olsztyńska – Ostródzka – Zdziarska. Autobusy linii 152 i 204 – od ul. Juranda ze Spychowa – pojadą ul. Ostródzką i Astrową i dalej swoimi trasami. Trasa autobusów linii 160 zostanie skrócona do odcinka Dworzec Centralny – Metro Trocka. Autobusy linii 527 będą obsługiwały trasę: METRO TROCKA – Trocka – Pratulińska – Handlowa – Myszkowska – Barkocińska – Ossowskiego – Kołowa – św. Wincentego – Głębocka – Jesiennych Liści – Skarbka z Gór – Astrowa – Ostródzka – Berensona – Olsztyńska – BERENSONA-KANAŁ.

utrudnienia na Bensona

Obrazy WawaINFO"Pozwę ZTM i miasto za zakażenie". Pasażerka wywołała burzę w sieciCzytaj dalej

Przy Rotundzie będzie węziej

Od godziny 7:00 w sobotę 19 września zwężona będzie północna jezdnia Al. Jerozolimskich na wysokości Rotundy. Uwaga: przed skrzyżowaniem z ulicą Marszałkowską wyłączone z ruchu będą dwa prawe pasy jezdni Al. Jerozolimskich prowadzącej w kierunku ronda Czterdziestolatka. W tym przypadku utrudnienia związane są z pracami remontowymi wodociągowców.

Zgromadzenie pod Muzeum Wojska Polskiego

Na niedzielne popołudnie 20 września zaplanowano zgromadzenie. Jego uczestnicy zbiorą się przed Muzeum Wojska Polskiego w Al. Jerozolimskich, a następnie przejdą pod Pomnik Poległym i Pomordowanym na Wschodzie trasą: Al. Jerozolimskie – Nowy Świat – Krakowskie Przedmieście – Miodowa – pl. Krasińskich – Bonifraterska – Muranowska. To może spowodować utrudnienia w kursowaniu komunikacji miejskiej. W przypadku braku możliwości przejazdu, autobusy linii 100, 116, 178, 180, 503 i 518 zostaną skierowane na trasy objazdowe. Niewykluczone są również krótkotrwałe postoje tramwajów i autobusów kursujących Al. Jerozolimskimi.

utrudnienia przez zgromadzenie

Koronawirus wstrzymał drążenie metra. Niepokojące informacje z budowy, będą opóźnienia?Koronawirus wstrzymał drążenie metra. Niepokojące informacje z budowy, będą opóźnienia?Czytaj dalej

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.| www.wawainfo.pl - wejdź po najważniejsze informacje ze stolicy.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wszystko się nagrało, Agata Duda nie mogła pojąć co się dzieje. Film roznosi się po sieci w mgnieniu oka
  2. Wideo - „Policję dzwoń Wiesiek” - Kolizja w Gdańsku - kto wymusił pierwszeństwo?
  3. Ogromna akcja policji, mandaty posypią się lawinowo. Tłumy policjantów wyjdą na ulice w słusznym celu
  4. Studenci chcą pozwać Uniwersytet Warszawski. Ogromne pieniądze w grze, szykuje się pozew zbiorowy
  5. Wiadomości TVP znów wzięły się za Warszawę. Miliony widzów z niedowierzaniem oglądały, co pokazali
  6. Jak długo będziemy nosić maseczki? WHO studzi optymizm
Viki Gabor zaatakowana przed sklepem. Matka wokalistki przerwała milczenie, jest oświadczenieViki Gabor zaatakowana przed sklepem. Matka wokalistki przerwała milczenie, jest oświadczenieCzytaj dalej

Następny artykułNie przegap i subskrybuj nas na Google News:Obserwuj nas na Google News Google News