Groza na Ursynowie. Agresywny mężczyzna wszedł na słup wysokiego napięcia

Autor Julian Bakuła - 17 Czerwca 2020
Mężczyzna wspiął się na słupŹródło: Straż Miejska

Strażnicy miejscy podjęli we wtorek (16.06) udaną interwencję, ratując ludzkie życie. Podczas patrolu w okolicach alei Wilanowskiej natknęli się na agresywnego mężczyznę. 67-latek pokrzykiwał do przechodniów, w końcu wspiął się na słup wysokiego napięcia.

Uratowali życie 67-latka

Strażnicy miejscy patrolujący we wtorek około południa rejon w pobliżu alei Wilanowskiej natknęli się tam na agresywnego mężczyznę, który krzyczał w stronę przechodniów, grożąc im śmiercią, zapowiadał także samobójstwo, a następnie rzucił butelką i mimo upomnienia strażników miejskich nie zmienił swojego zachowania. "Gdy odszedł kilkadziesiąt metrów, strażnicy ponownie usłyszeli jak awanturnik krzyczy, że pozabija innych i siebie. Natychmiast udali się w stronę skąd dolatywały wrzaski. Tego co zobaczyli kompletnie się nie spodziewali" - relacjonuje straż miejska.

Dzisiaj grzeje:
1. Płonie samochód. Jedna osoba nie żyje. Gigantyczna tragedia na Mazowszu, wypadek i pożar.
2. Możesz dostać nawet 31 tys. zł. Najpierw musisz jednak złożyć wniosek

Mężczyzna wspiął się na słup

Mężczyzna wspiął się na słup wysokiego napięcia i nie reagował na apele strażników miejskich, żeby zszedł na dół. Co gorsza, na szyi miał zawiązaną pętlę wykonaną ze skórzanego paska, którego drugi koniec przywiązywał do słupa. Wobec braku współpracy ze strony mężczyzny strażnicy wspięli się na słup i ściągnęli go stamtąd siłą, tym samym udaremniając próbę samobójstwa i ratując 67-latkowi życie.

Koronawirus na Weselu i I Komunii. Sanepid szuka osób z objawamiKoronawirus na Weselu i I Komunii. Sanepid szuka osób z objawamiCzytaj dalej

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Auto z kolumny Andrzeja Dudy staranowało samochód, którym podróżowała rodzina. Porażające szczegóły wypadku
  2. Tragiczna wiadomość obiegła całą Polskę. W Tatrach odnaleziono ciała Bartosza Apanasiewicza i jego partnerki
  3. Zdjęcia dawnej Warszawy znalezione na śmietniku. Mało brakowało, a przepadłyby na zawsze [GALERIA]
  4. Szkło w popularnym trunku. GIS pilnie apeluje o zwrot produktu
  5. Najnowsze doniesienia o bonie 500 plus. Wiemy jak ma wyglądać, kto go dostanie
  6. Trzy ogniska koronawirusa w jednym województwie. Sytuacja jest bardzo zła
Tłumy rzucą się na Biedronkę. Arbuz, olej, delicje, mleko, soki za złotówkęTłumy rzucą się na Biedronkę. Arbuz, olej, delicje, mleko, soki za złotówkęCzytaj dalej

Następny artykuł
Nie przegap i subskrybuj nas na Google News:Obserwuj nas na Google News Google News