Ogromna ulewa nad Warszawą. Z nieba nagle zaczęły się lać strumienie deszczu

Autor Mateusz Dolak - 29 Czerwca 2020
Ulewa nad WarszawąŹródło: czytelnicy

Po godzinie 16 nad Warszawą nagle zaczęło intensywnie padać. Ulewny deszcz i silny wiatr najpierw pojawiły się na Ursynowie, a potem przeszły przez całą stolicę. Czekamy na Wasze zdjęcia. Dajcie znać na Facebooku sytuacja wygląda w innych dzielnicach. IMGW wydało alert trzeciego - najwyższego stopnia w którym ostrzega przed gwałtownymi nawałnicami.

Ulewa nad Warszawą

Deszcz w południowej części stolicy pojawił się nagle około godziny 16. Z nieba dosłownie lunęło. Ludzie będący na ulicy zaczęli uciekać. Studzienki kanalizacyjne przez kilka minut nie wyrabiały z przyjmowaniem wody, dlatego kierowcy musieli brnąć przez zalane ulice. Nasi czytelnicy piszą, że zalany został Ursynów i Mokotów. Ulewa pojawiła się zarówno po prawej i lewej stronie Warszawy. Dostajemy sygnały, że woda zalega na ulicach Pragi-Południe i Białołęki. Zalane zostało także metro. Służby zamknęły stację ratusz Arsenał.

Dzisiaj grzeje:
1. Pilne: ogromna akcja antyterrorystów w Warszawie. Pościg, wielki huk. Co się dzieje?
2. Wybory prezydenckie 2020. Czym są wyniki exit poll?

Alert III stopnia

IMGW wydało najwyższe ostrzeżenie - 3 stopnia dla południowych powiatów województwa Mazowieckiego. Czerwony alert obowiązuje w powiatach: grójeckim, garwolińskim, białobrzeskim, kozienickim, przysuskim, radomskim, zwoleńskim, lipskim, szydłowieckim i w Radomiu. Według synoptyków w tych powiatach wystąpią burze z intensywnymi opadami deszczu. Może spaść też do 60 mililitrów wody, a wiatr osiągnie prędkość nawet do 120 km/h. Niewykluczone, że pojawi się trąba powietrzna na południu województwa.

Mazowsze głosowało inaczej niż Warszawa. Kto wygrał w województwie?Mazowsze głosowało inaczej niż Warszawa. Kto wygrał w województwie?Czytaj dalej

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Henryk Gołębiewski boi się przerzutów. Niestety, w ostatniej chwili stracił możliwość przebadania się
  2. Dramatyczny wypadek znanego piłkarza. Gwiazdor spadł z 200 metrów (FOTO)
  3. Jak wyglądały wybory prezydenckie w Warszawie? (galeria z waszych zdjęć)
  4. Samolot spadł na ziemię w pobliżu lotniska. Maszyna rozbiła się w lesie w Warszawie
  5. Fala wezbraniowa nad Wislą w Warszawie. Woda zalała popularne schodki i plażę
  6. Polskę nagle obiegła tragiczna wiadomość. Nie żyje artysta Piwnicy pod Baranami, wielka strata
Jak oceniasz wynik wyborów? Idziesz na drugą turę? Czekamy na wasze opinieJak oceniasz wynik wyborów? Idziesz na drugą turę? Czekamy na wasze opinieCzytaj dalej

Następny artykuł
Nie przegap i subskrybuj nas na Google News:Obserwuj nas na Google News Google News