Ukradli busa pełnego przesyłek. Uciekali przez dwie dzielnice

Autor Mateusz Dolak - 21 Lutego 2020
Złodzieje ukradli busa z paczkamiŹródło: policja (zdj. ilustracyjne)

Nieznani sprawcy ukradli busa należącego do jednej z firm kurierskich. Z Ochoty przejechali do Ursusa, gdzie próbowali przeładować paczki do garażu.

Policja dostała zgłoszenie, że z ulicy Grójeckiej skradziono busa wypełnionego przesyłkami. Pojazd miał lokalizator GPS, dlatego udało się go namierzyć. Kurier, który był kierowcą auta pojechał w miejsce, gdzie zatrzymali się złodzieje. Kiedy nakrył ich przy garażu, mężczyźni uciekli i zostawili przesyłki. - W czwartek około 15.40 otrzymaliśmy zgłoszenie o kradzieży pojazdu. Został odnaleziony - poinformowała sierż sztab. Anna Wójcik z policji na Ochocie. Funkcjonariusze prowadzą czynności, by dotrzeć do osób zamieszanych w kradzież.

Niepokojąca wizja Jackowskiego. Przepowiada pożar w WarszawieNiepokojąca wizja Jackowskiego. Przepowiada pożar w WarszawieCzytaj dalej

Czekamy na wasze informacje

wawainfo.pl - to nowy portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Policja zatrzymała kierowcę busa. Taras miał tyle promili, że ledwo wysiadł z autaLink 1
  2. Ulica Lecha Kaczyńskiego w Warszawie. Trzaskowski wystąpi by powstała
  3. Kolejny sklep Tesco zniknie z Warszawy. UOKiK wydał zgodę na przejęcie
  4. Książki i rzeczy powstańca wyrzucone na śmietnik. Dwie wersje wydarzeń
  5. Wszedł do hotelu, uruchomił alarm, spryskał wszystko gaśnicą. Policja szuka sprawcy
  6. CBA w wołomińskim starostwie. Prokuratura: urzędnik z zarzutami, miał przyjąć łapówkę
Tłumy żegnały rodzinę z Warszawy. Wzruszający pogrzeb ofiar tragedii w Bukowinie TatrzańskiejTłumy żegnały rodzinę z Warszawy. Wzruszający pogrzeb ofiar tragedii w Bukowinie TatrzańskiejCzytaj dalej

Następny artykuł