Porażający żart uczniów. Wlali nauczycielce płyn do termosu

Autor Alicja Guz - 17 Września 2020
uczniowie wlali płyn do dezynfekcji do termosuŹródło: BBiZK

Uczniowie wpadli na niemądry pomysł, który mógł skończyć się tragicznie. Postanowili zażartować z nauczycielki i wlali jej do termosu płyn do dezynfekcji. Nie do końca przemyśleli jednak swoje zachowanie i teraz ich sprawą zajmuje się sąd rodzinny i nieletnich.

Uczniowie wpadli na kiepski żart

Uczniowie szkoły podstawowej na Targówku chcieli zrobić żart swojej nauczycielce. Wykorzystując jej nieuwagę, dolali do jej termosu płyn do dezynfekcji. Żart jednak nie do końca się udał, ponieważ kiedy kobieta napiła się napoju zorientowała się, że ma dziwny smak, wylała go i napełniła wodą.

Dzisiaj grzeje:
1. Ogromna akcja policji, mandaty posypią się lawinowo. Tłumy policjantów wyjdą na ulice w słusznym celu
2. Możesz popracować chociaż rok więcej. Twoja emerytura wzrośnie, podajemy konkretnie o ile
3. Warszawa sparaliżowana, ludzie wyszli na ulice, ogromne korki. Policja próbuje opanować sytuację

Drugie podejście uczniów

Rezolutni 14-latkowie nie dali jednak za wygraną i ponownie wlali do butelki płyn dezynfekujący z nadzieją, że jego większa ilość da zamierzony efekt. - Na szczęście nic poważnego się nie stało. Pracownica szkoły w odpowiednim czasie została powiadomiona o zagrożeniu – poinformowała mł. asp. Irmina Sulich z policji na Targówku. - Jak się później okazało, w składzie środka do dezynfekcji znajdował się polipropylen - dodała policjantka.

Żartownisiów czeka kara

Funkcjonariusze policji zebrali materiał dowodowy i określili nieletnim czyn karalny dotyczący narażenia na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia albo ciężkiego uszczerbku na zdrowiu. 14-latkowie nie unikną kary. Ich sprawą zajmie się sąd rodzinny i nieletnich.

Nie znała swojego adresu, była sama w parku. Ogromnie płakała, dopiero wtedy zauważyli ją strażnicy miejscyNie znała swojego adresu, była sama w parku. Ogromnie płakała, dopiero wtedy zauważyli ją strażnicy miejscyCzytaj dalej

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.| www.wawainfo.pl - wejdź po najważniejsze informacje ze stolicy.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. MZ właśnie potwierdziło, nowe obostrzenia w wielu miejscach Polski. Fatalne informacje dla wielu Polaków
  2. Wideo - „Policję dzwoń Wiesiek” - Kolizja w Gdańsku - kto wymusił pierwszeństwo?
  3. Studenci chcą pozwać Uniwersytet Warszawski. Ogromne pieniądze w grze, szykuje się pozew zbiorowy
  4. Kiedy przestaniemy nosić maseczki? WHO właśnie podało datę. Nie nastąpi to szybko
  5. Ogromna tragedia na Mazowszu. Młody mężczyzna nie żyje, zginął na oczach znajomych
  6. Korwin-Mikke o gwałcie: “Jeśli nie krzyczy, to widać tego chce”. Ekspert obala wypowiedź polityka
Polacy ocenili działania rządu w czasie pandemii. A jakie jest Twoje zdanie?Polacy ocenili działania rządu w czasie pandemii. A jakie jest Twoje zdanie?Czytaj dalej

Następny artykuł