Nagła decyzja totalizatora. Lotto znika z TVP Info. Na którym kanale będzie losowanie?

Autor - 4 Czerwca 2020
lottoŹródło: Lowdown, CC BY-SA 3.0

Od 18 czerwca totalizator sportowy Lotto zmienia godziny losowań. Inaczej będą wyglądały także transmisje. Losowania znikają z TVP Info i będą dostępne na innym kanale. Sprawdź, gdzie będzie można obejrzeć je na żywo.

Ważne zmiany w Lotto

Totalizator Sportowy zmienia godziny losowań w grach liczbowych i loteriach pieniężnych. Od czwartku (18.06) losowania Lotto mają się odbywać o godzinie 21:50. Oznacza to, że zostaną przesunięte o 10 minut, z racji czego o tyle także przedłużony będzie czas na zakup produktów loterii wieczornej. Z kolei transmisja losowań przeniesiona zostanie do pasma ogólnopolskiego TVP3. Oprócz tego będzie możliwość oglądania losowań na żywo na portalach lotto.pl, www.facebook.com/markaLOTTO oraz www.youtube.com/user/TotalizatorSportowy. Bez zmian będą się odbywać za to losowania Eurojackpot (20-21 w każdy piątek), transmitowane na lotto.pl. Kupon do tej gry wciąż będzie można kupić do godziny 19 tego samego dnia.

Wiedział jak się nazywa, ale nie wiedział gdzie jest. Mężczyzna błądził po Pradze-PółnocWiedział jak się nazywa, ale nie wiedział gdzie jest. Mężczyzna błądził po Pradze-PółnocCzytaj dalej

Czekamy na Wasze informacje


wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.| www.wawainfo.pl - wejdź po najważniejsze informacje ze stolicy.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Przenigdy nie wyrzucaj szypułek od truskawek. Można je wykorzystać w spektakularny sposób, niesamowity efekt
  2. PZPN nagle wydał ważne oświadczenie. Właśnie poznaliśmy nowego mistrza Polski, zwyciężyły w Ekstraklasie kobiecej
  3. Włamanie roku w Warszawie. Mężczyźni wdarli się do domu i urządzili libację
  4. WHO podało do wiadomości najnowszy wynik badań. Naukowcy są pewni: maseczki faktycznie działają
  5. Znasz ich? Natychmiast zgłoś się na policję. Są pilnie poszukiwani
  6. Warszawa: Autobus rozerwał się w trakcie jazdy. Niepokojące doniesienia ze stolicy, do szpitala trafiła jedna osoba
Poważny wypadek na Targowej. Citroen dachował na środku ulicyPoważny wypadek na Targowej. Citroen dachował na środku ulicyCzytaj dalej

Następny artykuł