Jarosław Kaczyński trafił na kwarantannę

Autor Mateusz Dolak - 19 Października 2020
WawainfoŹródło: wawainfo

TVP nieoficjalnie podała, że Jarosław Kaczyński trafił na kwarantannę. Prezes Prawa i Sprawiedliwości Jarosław Kaczyński miał kontakt z osobą zakażoną koronawirusem. Informację potwierdził wicerzecznik partii Radosław Fogiel. O godzinie 15 ma pojawić się specjalny komunikat w tej sprawie.

Tragiczne wieści obiegły media z samego rana. Nie żyje wybitny Polski aktorTragiczne wieści obiegły media z samego rana. Nie żyje wybitny Polski aktorCzytaj dalej

Jarosław Kaczyński trafił na kwarantannę

"Po informacji o kontakcie, w ramach obowiązków służbowych, z osobą zarażoną COVID-19, Prezes @pisorgpl Jarosław Kaczyński - zgodnie z zaleceniami @GIS_gov - udaje się na autokwarantannę do czasu dalszych decyzji służb sanitarnych. Pan Prezes czuje się dobrze, swoje obowiązki w miarę dostępnych możliwości będzie realizował z domu" - poinformował Radosław Fogiel.

Koronawirus w Polsce

Na kwarantannę trafił również Mariusz Błaszczak - minister obrony narodowej. Dzień wcześniej kwarantannę zakończył premier Mateusz Morawiecki.W poniedziałek badania potwierdziły zakażenie koronawirusem u 7482 osób, zmarło 41 chorych na COVID19. Najwięcej zakażeń odnotowano w Małopolsce i na Mazowszu. Od początku pandemii w Polsce koronawirusa wykryto u 183 248 osób.

Dzisiaj grzeje:
1.Właśnie opublikowano rozporządzenie, są nowe zasady przemieszczania się. Mandaty będą dotkliwe
Anna utknęła w Grecji na kwarantannie. Nie wytrzymała, powiedziała jak całą prawdę. Skandal
3. Uwaga, ważne informacje ws. uczęszczania do szkół. Rodzice i uczniowie muszą się przygotować

Czerwona i żółta strefa

Od 10 października w całej Polsce obowiązuje żółta strefa. Wprowadzono ją tuż po tym gdy liczba zakażeń koronawirusem zaczęła gwałtownie rosnąć. 152 powiatów - w tym Warszawa - znalazły się jednak w strefie czerwonej. Rząd przywrócił część obostrzeń - między innymi obowiązek zasłaniania ust i nosa, limity w komunikacji miejskiej i w sklepach. Zamknięte zostały również siłownie i obiekty sportowe, restauracje z kolei mogą być otwarte od 6 do 21.

Minister potwierdził, rząd chce wprowadzić zmiany. Chodzi o obowiązek noszenia maseczekMinister potwierdził, rząd chce wprowadzić zmiany. Chodzi o obowiązek noszenia maseczekCzytaj dalej

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.| www.wawainfo.pl - wejdź po najważniejsze informacje ze stolicy.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Zapomnisz i zapłacisz nawet 8400 zł. Od nowego roku kary dla właścicieli samochodów pójdą ostro w górę
  2. Stracił prawko za jazdę po pijaku. Zaskoczył egzaminatora na placu manewrowym
  3. Wybuch pod Warszawą, na miejsce jadą ratownicy. Są ranni
  4. Komendant stołecznej policji trafił do szpitala. Jest zakażony koronawirusem
  5. Dwa pasy zablokowane, wjazd do Warszawy mocno utrudniony. Tragiczny wypadek, nie żyje jedna osoba
  6. Nowe obostrzenia już za dwa-trzy dni? Morawiecki przemówił

Następny artykułNie przegap i subskrybuj nas na Google News:Obserwuj nas na Google News Google News