TVN przywróci kultowy serial, który oglądały miliony. Emisja już niedługo, będzie hit

Autor Julian Bakuła - 5 Czerwca 2020
TVN wznawia serial BrzydulaŹródło: TRICOLORS/East News

Telewizja TVN we wrześniu wznowi serial, który oglądały miliony Polaków. Telenowela "Brzydula" zaczerpnięta z brazylijskiej wersji wyjątkowo dobrze przyjęła się na polskim rynku, a TVN, który emitował "Brzydulę" oglądały miliony. Kultowy serial na antenie TVN emitowany był w latach 2008-2009. Wiele zmieniło się od tamtego czasu. Co wydarzy się w nowej wersji Brzyduli "TVN", która kręcona będzie w Warszawie?

BrzydUla na antenie TVN

W latach 2008-2009 polskich widzów wciągnął i zaczarował transmitowany przez stację TVN serial "BrzydUla", oparty na scenariuszu brazylijskiej telenoweli "Yo Soy Betty, La Fea". Serial opowiadał o zdolnej, lecz nie potrafiącej zadbać o wygląd dziewczynie, której dzięki talentowi, sprytowi i inteligencji z czasem udało się jednak podbić wpływowe kręgi towarzyskie, uzyskać awans zawodowy i względy mężczyzn, a w końcu także - zmienić swoją aparycję. Główna bohaterka, tytułowa Ula Cieplak, grana była wtedy przez Julię Kamińską. - Serial był ogromnym hitem. To jeden z najlepszych projektów w dziejach TVN - przytacza słowa Bogdana Czai z TVNu portal Wirtualnemedia.pl. Produkcja TVN kręcona była w Warszawie i okolicach. W serialu pojawiło się wiele miejsc znanych warszawiakom. "Brzydula TVN" pokazywała między innymi ulice Śródmieścia, a także tereny nad Wisłą w okolicach mostu Śląsko-Dąbrowskiego.

Dzisiaj grzeje:
1. Kłęby dymu nad Pruszkowem. Ogromny pożar w Żabce
2. Koronawirus uderzył również w rynek drobiu. Efekt widać w szokujących cenach kurczaka

TVN wznawia serial BrzydUla

Jak podaje branżowy portal wirtualnemiedia.pl, stacja TVN podjęła decyzję o kontynuacji serialu. Fanów "Brzyduli" dziwić może jedynie, że tak długo to trwało. Scenariusz kolejnego sezonu "BrzydUli" emitowanej w TVN ma różnić się od analogicznej kontynuacji produkcji brazylijskiej. W główną rolę ponownie wcieli się Julia Kamińska. Według doniesień portalu Wirtualnemedia.pl, autorzy scenariusza nie zamierzają tak po prostu przeskoczyć minionej dekady. Fabuła nowych odcinków także ma być przesunięta o 10 lat względem dawnych odcinków. Ula będzie więc 10 lat starsza i trudniej będzie o sytuację, która zdołałaby ją zaskoczyć. Rozwinięty zostanie także wątek Marka. Będziecie oglądać BrzydUlę na TVN?

Niepokojące doniesienia w sprawie pieniędzy dla tysięcy Polaków. Rząd zmieni zasady bonu turystycznego?Niepokojące doniesienia w sprawie pieniędzy dla tysięcy Polaków. Rząd zmieni zasady bonu turystycznego?Czytaj dalej

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.| www.wawainfo.pl - wejdź po najważniejsze informacje ze stolicy.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Popularny aktor nie wytrzymał. Żąda od Kaczyńskiego przeprosin, dał mu dobę
  2. Żona Kamila Stocha pokazała makabryczne zdjęcie. Trudno na nie patrzeć dłużej niż 25 sekund
  3. Taksówka wjechała w restaurację
  4. Żadnego zgonu na Mazowszu. Znaczny wzrost chorych
  5. Mężczyzna zadzwonił do kancelarii. Groził, że zabije prezydenta Warszawy. Został zatrzymany
  6. Niedługo przed odejściem przewidział własną śmierć. Widok grobu Perepeczki wprawia w osłupienie
Skandal w Warszawie. W nocy zrobili tak samo jak w USA. Pomnik wielkiego Polaka zdewastowanySkandal w Warszawie. W nocy zrobili tak samo jak w USA. Pomnik wielkiego Polaka zdewastowanyCzytaj dalej

Następny artykułNie przegap i subskrybuj nas na Google News:Obserwuj nas na Google News Google News