Największa tragedia od dawna. Zginęła żona i 2 córki, Paweł właśnie o wszystkim poinformował na antenie TVN

Autor Julian Bakuła - 11 Czerwca 2020
TVN ujawnia szczegóły śledztwaŹródło: East News

Program Uwaga! TVN rozmawiał z mężczyzną, który stracił rodzinę w tragicznym wypadku, który zdarzył się 10 lutego w Bukowinie Tatrzańskiej. Zerwany w skutek porywistego wiatru dach wypożyczalni narciarskiej doprowadził do śmierci matki i dwóch córek. Reporterzy TVNu przyjrzeli się śledztwu. Z relacji rodziny wynika, że utknęło w miejscu. Tragedię przeżył ojciec wraz z synem, którzy o całej sprawie zgodzili porozmawiać się przed kamerami TVN.

Tragedia w Bukowinie Tatrzańskiej

Reporterzy Uwagi TVN wrócili do sprawy tragedii, która wstrząsnęła całą Polską. 10 lutego w Bukowinie Tatrzańskiej zdarzył się wypadek, w wyniku którego Pan Paweł wraz z synem stracili rodzinę. Do Bukowiny przyjechali w pięć osób z Warszawy, w ramach wypoczynku. Mieli jeździć na nartach. Doszło jednak do tragedii. Porywisty wiatr zerwał dach wypożyczalni narciarskiej, w pobliżu której przechodzili. Dach spadł na rodzinę, matka i jedna z córek zginęły na miejscu, druga córka zmarła w szpitalu. Ocalał tylko ojciec wraz synem. Pogrzeb, na którym tłumy żegnały ofiary wypadku, odbył się 18 lutego. 15-letnią Klarę pożegnała także szkoła podstawowa na Wawrze, do której uczęszczała. Kondolencje rodzinie złożył ponadto burmistrz dzielnicy Wawer. Sprawa jednak ucichła. Po kilku miesiącach interwencyjny program TVN zwraca uwagę, że śledztwo w sprawie tej tragedii utknęło w miejscu.

Koronawirus w kolejnym szpitalu. Oddział zamknięty, przyjęcia wstrzymaneKoronawirus w kolejnym szpitalu. Oddział zamknięty, przyjęcia wstrzymaneCzytaj dalej

Ojciec przerwał milczenie na antenie TVN

Kilka miesięcy po wypadku Pan Paweł zdecydował się przerwać milczenie i opowiedzieć o tragedii, która go spotkała. Wypowiedział się także przyjaciel rodziny oraz babcia 15-letniej Klary i 21-letniej Wiktorii. Z reportażu programu Uwaga! transmitowanego przez TVN mogliśmy dowiedzieć się, jakimi osobami były ofiary tragedii. Wiktorii uśmiech nigdy nie schodził z twarzy, Klara zaś pięknie śpiewała. Pan Paweł dawał do zrozumienia, że wciąż nie może otrząsnąć się po śmierci najbliższych.

Dzisiaj grzeje:
1. IMGW wydało pilne alerty. Lepiej nie wychodzić z domu
2. Aż 3 banki ostrzegają klientów przez trudnościami z dostępem do pieniędzy. Lepiej przygotuj gotówkę

Uwaga TVN: nie udało się ustalić winnego tragedii

Transmitowany przez stację TVN program Uwaga! opublikował 2 czerwca kolejną relację dotyczącą wypadku w Bukowinie Tatrzańskiej i odpowiedzialności za śmierć rodziny Pana Pawła. Z relacji TVN-u dowiadujemy się, że nadal nie udało się ustalić winnego tragedii, a śledztwo nie posuwa się do przodu. W reportażu Uwagi! poruszono temat właściciela wypożyczalni, której zerwany dach przyczynił się do śmierci trzech osób. Tomasz Ż., wypiera się odpowiedzialności za ten wypadek. Twierdzi on, że odpowiedzialność ponosi właściciel działki, na której stoi wypożyczalnia, którą otrzymał od tego właściciela w ramach rozliczeń. Poza tym wyszło na jaw, że według nadzoru budowlanego obiekt powstał tam bez wymaganego zezwolenia i nie spełniał kryteriów bezpieczeństwa. - Dach nie był odpowiednio przymocowany do konstrukcji - przytacza słowa Jana Kęska, inspektora nadzoru budowlanego w Zakopanem, program Uwaga! TVN. Kęsek twierdzi również, że ustalono inwestora, który przywiózł obiekt w miejsce, gdzie rozegrał się dramat.

Bank Światowy przekazał niepokojące informacje. Ostrzeżenia płyną z każdej stronyBank Światowy przekazał niepokojące informacje. Ostrzeżenia płyną z każdej stronyCzytaj dalej

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. “Wiadomości” TVP ze spektakularną wpadką. Wszystko natychmiast usunięto, ale w sieci nic nie ginie
  2. Zbigniew Boniek w euforii podzielił się z Polakami radosną wiadomością. Gratulacje dla prezesa i jego żony
  3. Podniosła słuchawkę i straciła 23 tysiące złotych
  4. Gorące mleko wylało się na niemowlę. Ogromna tragedia na wsi, karetka nie mogła dojechać
  5. Roczna dziewczynka dusiła się na oczach matki. Kobieta wybiegła błagać o pomoc
  6. Minister zdrowia nagle podpisał ważną decyzję. Z dnia na dzień ograniczono jeden z zakazów
Straszna przepowiednia Krzysztofa Jackowskiego o Warszawie. Wszystko ma się zacząć dosłownie za chwilęStraszna przepowiednia Krzysztofa Jackowskiego o Warszawie. Wszystko ma się zacząć dosłownie za chwilęCzytaj dalej

Następny artykuł
Nie przegap i subskrybuj nas na Google News:Obserwuj nas na Google News Google News